Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy és mikor és mivel kezdjem...

Anita0802 kérdése:

Hogy és mikor és mivel kezdjem a hozzátáplálást a 10hetes tápszeres babámnál?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 00:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
10 hetes babát hozzá akarsz táplálni? Várj 4 hónapos koráig, aztán kóstoltathatsz vele egy kis almát reszelve.
2012. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
2és fél hónapos babát még semmivel nem szabad hozzátáplálni! Miért ilyen sürgős??? Várj még 1,5hónapot legalább!
2012. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

[link]

4 honapos kortol van a fenti hozzataplalasi tablazat. Nagyon fontos, hogy eloszor kostoltass. Mindig tapszer elott kostoltass eloszor tizorainal 1-1 kanallal 3 napon at. Ha nincs problema, akkor 4. napon lehet adni egy tanyerkaval. Amikor mar nem erdekli a szilard, akkor kinald meg tapszerrel. Eroltetni nem szabad.

2012. jan. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Majd fél évesen!Ilyen szempontból teljesen mindegy hogy szopik vagy tápszeres,akkor is fél év mire megérik a kisgyomra a hozzátáplálásra
2012. jan. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Ha nincs oka a korai hozzátáplálásnak, akkor nyugodtan megvárhatod az 5-6 hónapos kort. Addig teljesen kielégíti az igényeit a tápszer.
2012. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
semmi olyan nem írtam hogy én ezt mikor akarom nem tudtam hogy működik ezért megkérdeztem. d most is le kell hurrogni mindenkit aki kérdezni akar. az ilyen szuper anyukák egyáltalán minek járnak ide?ők ugy is mindent tudnak.
2012. jan. 26. 13:05
 7/14 betta55 ***** válasza:
45%
Azért írták ezt az anyukák, mert nem szokták ilyen korán kérdezni a hozzátáplálást!:-)Nem látták a kérdésedben a mikor szót,de ezmiatt neked sem kellenne ilyen támadóan fellépned!Ezt a védőnővel beszéld meg,de nem kell majd sietetni.4 hónaposan ráérsz kostóltani!Az enyém 5 hónapos és még mindig csak kostólgatunk, egyébként babafüggő!Szép napot nektek!:-)
2012. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Valami rosszat írtam?
2012. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
utolsó nem veled volt a gond te kaptad a zöld kezecskét
2012. jan. 26. 21:22
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd 4 hónaposan kezdhetes. Az én fiam is tápszeres volt, 4 hósan kezdtünk enni, és öröm volt nézni, ahogy nyelte az almát, krumplit :) nagyon hamar ki is váltott magának étkezéseket, mert rájőtt hogy van finomabb dolog is, mint a tápszert :) Most 11 hónapos, és már csak éjjel egyszer iszik tápszert, félálomban.
2012. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!