Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan váltsak ki étkezést?

Alaszka kérdése:

Hogyan váltsak ki étkezést?

Figyelt kérdés
Már 7 hónapos, és sehogy se sikerül kiváltani étkezést. A 10 óraival kéne ugye kezdeni, de gyümölcsből alig eszik pár kanállal, így persze utána marad a szopi...az ebédnél kicsit jobb a helyzet, de akkor sem eszik meg, csak 60-80 g körül, és mivel ez is kevés, ezután is fél órán belül szopizik (inni nem fogad el semmit, sehogy), este viszont fürdés előtt megevett kb.180 g-ot, így azután nem kért már cicit, csak később a lefekvésnél amíg el nem aludt. Este éhesebb, de mindenhol azt írják, hogy a vacsi legyen a legutolsó, amit kiváltunk...Hogyan csináljam? A tízórait miért nem kéri?
2012. jan. 26. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne adj neki egy nap 3szor szilárdat csak egyszer. Hátha így többet eszik belőle. Kezdheted az uzsonna kiváltásával is, nem kell a tízóraival.
2012. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

De azért próbálkozzak a 3x-i étkezéssel, hátha egyszercsak megeszi? Végülis akkor amit napok óta eszik 6 óra körül, az neki az uzsonna, de az nem baj ha főzelékféle, és nem gyümölcs? Már 2. baba, de nem emlékszem, hogy ilyen bonyolult lett volna az elsővel....

2012. jan. 26. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyanígy "evett" mert olyan keveset hogy az evésnek se nevezhető. Aztán rájöttem hogy ő délelőtt nem örül ennek a gyümölcs dolognak, csak tejezni akar. Így egy időre el is hagytam mert nem láttam értelmét. Délben ezért több főzeléket elfogadott, délután pedig beletettem a gyümölcsöt a banános rizspépbe. Vaníliásba nem mert úgy elég fura íze lett. Tehát egy darabig csak 2 étkezés volt. Így mi is előbb váltottuk ki az ebédet és az uzsonnát de engem nem zavart, sokszor hagyom hogy az ő igényeihez igazodjunk mint ahhoz hogy mi a nagyköyv szerinti... Talán segítettem a mi esetünkkel :)
2012. jan. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszerre csak 1el próbálkoznék, mondjuk az uzsival. Ha már jól megy, akkor jöhet a következő.
2012. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!