Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiben erinti az anyukakat...

Mennyiben erinti az anyukakat a szules utani depresszio? Miben nyilvanul (hat) meg es mennyi ideig huzodhat el? Szukseges-e kezelni, vagy magatol elmulik?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Itt olvashatsz róla: [link]
2009. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszercsak elmúlik, de sok türelem kell hozzá. Én olyan sértődékeny voltam, meg úgy éreztem, hogy aki, ahogy segít, az nem jó, meg hagyjanak békén, igazából olyan megfogalmazhatatlan. Én sokat sírtam, és azt vártam el, hogy mindenki a fejembe lát, és kitalálja, mi lenne a jó nekem. Bármilyen téren. Most, 4 hónap után már jó!!
2009. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos,ha nem fordul az ember orvosi segítséghez,akkor legalább nagyon segítő,támogató családi háttérnek kell lennie,különben egyedül nem sok esély van rá,hogy kigyógyulj.Tapasztalat.
2009. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!