Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a fura, szerelem-szerű...

Ez a fura, szerelem-szerű érzés, amit a babám iránt érzek, már örökre meg fog maradni? Vagy amikor nagyobb lesz, elmúlik és "sima" szeretetté válik, mint a párunkkal?

Figyelt kérdés
Lehet rossz hasonlat a szerelem, de amióta megszületett a babám rózsaszín ködben élek, mint amikor kamasz koromban szerelmetes voltam. Pedig már 7 hónapos. Én nem vagyok egy érzelgős fajta, így csak ámulok, hogy ilyen intenzív érzelmeim vannak a porontykám iránt. Persze a hátulütőivel együtt: krónikus feledékenység, szétszórtság, koncentrálás-képtelenség, mint anno 16 évesen... Ez most már így lesz életem végéig? Ti is éreztek ilyet? Vagy tök süsü vagyok?
2009. máj. 29. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 2 éves a kislányom és még mindig érzem ezt az érzést!

A feledékenységem, szétszórtságom stb. valamelyest már enyhült,de még meg van.


Nem vagy süsü, csak egy kedves, szerető anya!

Sok boldogságot, és jó egészséget nektek!

2009. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is fura,de úgy érzem jobban szeretem a fiam,mint a férjem/apukáját.

Féltékenység az nálam is van,a szétszórtság,feledékenység meg szinte végig kíséri az életem :-)

szerintem ez az érzés most teljesen normális,hiszen egy darabka belőlünk,a mi csodánk!

az én fiam is 7hónapos

2009. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Szintén ugyanez, szinte rajongással imádom a lányomat (8 hónapos) szegény párom mindig mondja, hogy ő már kiesett a kosárból nálam....
2009. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Detto, szerintem majd átalakul másmilyenné, de akkor is megmarad. Hiába, a legjobb érzés az anyaság. :D
2009. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
még a könnyeim is kifolytak ahogy olvaslak titeket..tiszta szererlmes vagyok a kisfiamba..6 hónapos
2009. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen igen igen! :) Én már betegesnek gondoltam, de akkor nem vagyok egyedül. Ráadásul én még féltékeny is vagyok. Most jönnek a szomszédba új lakók 1 éves kislánnyal hát... hm. Az én fiam 9 hós, de már féltem, mi lesz ha elviszi egy csaj tőlem. Nem vagy süsü, csak SZERELMES! :)
2009. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Megnyugtató tudni, hogy más is így van ezzel, már én is bolondnak néztem magam szinte. Este elalvás előtt is ő az utolsó gondolatom (külön szobában alszik tőlünk). Képes vagyok elbőgni magam attól, mennyire szeretem. Kislányom 6 hónapos.
2009. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 2 fiam van(17 éves és 1 éves)és dúl a szerelem...mindegy,h hány éves,mindig is ezt fogjátok érezni.Én legalább is így vagyok ezzel.
2009. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Olyan jó, hogy ti is így éreztek! Sok boldogságot Nektek is!
2009. máj. 29. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!