Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés a valódi szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a valódi szerelem?

Figyelt kérdés
Én azt hiszem megtaláltam, de viszonzatlan. Ezt lehet-e valódinak hívni vagy ha ilyen egyoldalú a dolog akkor az már nem is szerelem? Pedig nagyon erős kötődést érzek. Nem feltétlen szexuális kéztetést, hanem a vágyat, hogy átölelhessem, hogy megcsókolhassam, együtt lehessek vele. Fontos lenne, mert még sosem volt kapcsolatom, és kérlek, ne nevessetek ki! 20/F
2011. aug. 18. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
igen szerelmes vagy... kb ilyen érzés
2011. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az egyoldalú szerelem inkább csak rajongás.
2011. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A rajongás nagyon ciki? Vagy gáz? Ehh... idővel családot meg ilyesmit szeretnék, szóval ne érdekeljen a szerelem, vágjak bele egy kapcsolatba, hátha ott is megjön a szerelem?
2011. aug. 18. 17:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Amit te érzel, plátói viszony. A valódi szerelem az, amikor kölcsönös és beteljesült a dolog.
2011. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

, vágjak bele egy kapcsolatba, hátha ott is megjön a szerelem?


Nem! Ezt nem szabad. Ilyen nincs, hogy majd "jön" a szerelem egy kapcsolatban. A szerelem az adott, vagy azonnal érzed magadban a csíráját vagy soha nem fog az iránt a bizonyos illető iránt kialakulni. Tapasztalat. ha úgy "belevágsz" egy kapcsolatba, hogy nem vagy szerelmes, azzal nagyon nagy sebeket ütsz a másik szívén, ha az viszont szerelmes beléd!

2011. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hiszen akkor mit tehetnék? Ahogyan írtam, családot szeretnék idővel. Örökké nem várhatok arra, akit szeretek, lehet sosem dönt úgy, hogy mégis belemegy velem egy kapcsolatba! Hol az igazság? :(
2011. aug. 19. 05:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit aggódsz ezen? 20 éves vagy könyörgöm, szinte még kamasz, ha 50 évesen se jön el az igazi szerelem, akkor majd foghatod a fejed...
2011. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy aggódom, csak vannak érzéseim, vannak olyan dolgok, amihez nem elég egy ember!
2011. aug. 19. 14:40
 9/9 anonim válasza:
szerintem szerelmes vagy. és szerintem az egyoldalú szerelem a legintenzívebb:DD
2013. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!