Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a szerelem? Milyen érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Meg tudná valaki fogalmazni valahogy, mi is a szerelem? Mit érez az ember olyankor? Milyen érzést vált ki belőle, ha szerelmes?
2011. okt. 6. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Beledöglesz ha nem tudod megölelni/megcsókolni
2011. okt. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Olyan szerelmet,ami viszonozva van,nem tapasztaltam,amúgy meg ha nem láthatod,nem beszélhettek,nem ölelheted,csókolhatod meg,vagy tudod h nem érdekled,akkor olyan érzés,mintha szét akarna esni a lelked...annyira rossz,hogy amikor rámjönnek ezek a "rohamok",akkor le kell feküdjek,sírnom kell,ordítanom,összekuporodnom,és fetrengenem ideoda :/// de amikor már csak annyit megtesz,hogy ír valamit pl facebookon,akkor az egész hetem jó...nagyon durva.. :((( <3333 15/L
2011. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 life is beautiful ***** válasza:
100%

elmagyarázni sajnos nem lehet ha még nem érezted..

rájössz ,hogy az élet nagyon is szép tud lenni, megnő az életkedved, egész nap másra sem tudsz gondolni csak a leendőbelidre:D

2011. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát, akkor úgy tűnik szerelmes vagyok :)és sztem viszonozva is van, vagy lesz, ugyanis járunk :) Ő az első barátom, csak egy hete járunk, de valahogy már előtte is hiányzott, mikor még csak randiztunk. eléggé nehezen bírom ki a napot nélküle, szerencsére mindennap találkozunk, kivéve hétvégén, mivel nem ugyanott lakunk :( De amikor látom, boldog vagyok. Puszikkal halmoz el :)
2011. okt. 6. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1633velem is ez van, csak nem sírok csak magambafordulok, 15/F
2011. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... A világ legjobb és legrosszabb érzése is egyben
2011. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szerelem nem fáj, akkor nincs is jelen...


Én is voltam már szerelmes, katasztrófa volt, első nagy szerelem, és pofára estem:-(. Sajna, nem jöttünk össze. Mint egy rossz betegség, ami nem akar elmúlni. Nem tudsz koncentrálni, állandóan ő jár a fejedben... Áh

2011. okt. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SIDLER22 ***** válasza:
Figyelem! A tudósok rájöttek hogy mi a szerelem definíciója. A szerelem definíciója a következő! ...Egy olyan szerelő munkás aki épp a "mit csinálsz azzal a valamivel?" kérdésre válaszol.
2016. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!