Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónaposan pocifájdalom?...

13 hónaposan pocifájdalom? Nagyon gyenge kis pocakosaim vannak pl:még a káposztától, borsótól vagy akár egy jó tányér tejbegríztől is éjjel olyan sikoltásba kezdenek és csavarják magukat hogy néha már megijedek.

Figyelt kérdés
.mit lehetne nekik adni hogy jobb legyen ilyenkor még hatna az Infacol?Persze jó azt is tudom hogy nem kell nekik ezt addig adni míg nem bírja a pocijuk csak ugye ez mindig éjjel derül ki akkor meg már sajna mindegy,már alig merek nekik valamit is adni mert félek a következményeitől.
2012. jan. 26. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne adj nekik nehezen emészthető dolgokat. A káposztától, hüvelyes-héjas zöldektől, tejtől nekem is megfájdul hasam - nem vagyunk egyformák.
2012. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja és Infacolt evés előtt kell, úgy emlékszem, tehát akkor már nem hat, amikor jön a hasfájás.
2012. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tudom hogy akkor már nem hat de ilyen idősen még adhatnám mert sajnos tényleg csak akkor jövök rá ha éjjel jön a pocifájdalom ,és ha meg kapnák kaja előtt lehet nem lenne ekkora fájdalmuk....
2012. jan. 26. 14:53
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

ebédre add a nehezen emészthető ételt (amiről nem tudod, hogy bírják-e) vacsira meg a megszokottat.

nurofent adhatsz de csak ritkán, az fájdalomcsillapító.


infacolt szerintem tök fölösleges adnod, az nem fájdalomcsillapító hanem pici babáknak való akik még nem tudnak büfizni, pukizni, ezt segíti elő. nekik is csak akkor hat ha étkezés előtt adják be, szóval szerintem hagyd el

2012. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Infacol teljesen felesleges. Ha már fáj a pocak, adj espumisan cseppet.
2012. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Adjál nekik édeskömény teát. Hidegen üdítő helyett is jó.
2012. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Okés köszi szépen hogy írtatok!!!:))
2012. jan. 26. 15:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Az infacol es az espumisan egy es ugyanaz a hatoanyag, mas a gyarto...

gondoltal mar tejfeherje allergiara? este isznak tejet a gyerekek?

2012. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
este csak tápszert,reggel isznak tejet pont ezért mert ha este is tej van akkor van igazán kínlódás de én nem allergiára gondoltam csak arra hogy még nem nagyon veszi be a pocijuka tejet,viszont a múlt éjjel is nagyon gáz volt és semmi tejeset hüvelyeset nem ettek:((már kezdem teljesen nem érteni,talán a most jövő szemfogaiktól lehetne hogy a pocijuk is ennyire gyenge lett???
2012. jan. 27. 12:22
 10/11 anonim ***** válasza:
az 1 eves egeszseges gyereknek nem kellene gondja legyen a tejtol, ilyen nincs, "hogy nem veszi be a pocijuk a tejet". ertem, hogy nem isznak estere tejet, de a tapszer is tehentej alapu(gondolom nem hipoallergent isznak) es te irtad, hogy tejbegrizet kapnak neha vacsorara. nezd, en nem akarok ramenosnek tunni, de nekem gyanus a tejfeherje allergia(gyakran ezekkel a hasfajos tunetekkel jelentkezik)nem kell kiutesek legyenek vagy egyeb lathato megnyilvanulasa.
2012. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!