Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha könnyen lehetne megváltozta...

Ha könnyen lehetne megváltoztatni az életedet (pénzed is több volna! ) akkor mi volna az első amin változtatnál?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vennék egy lakást magamnak és berendezném.
2010. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
A kinézetemen (ruha, fodrász).
2010. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Önálló életet kezdenék...

16/L

2010. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
És te? (az előző voltam)
2010. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem dolgoznék többé. Csak a hobbijaimnak élnék, új hobbikba kezdenék, megtanulnék csomó mindent, amit egyetem és munka mellett nem tudtam.
2010. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én ....először is köszi kérdésed! legelőször orvost keresnénk normálisat akibe megbízhatnénk és kikezeltetném magam hogy mért nem jön össze a baby?! ...mert eddig csak kiba+tak velem,velünk! (még rosszabbat csináltak...)
2010. máj. 22. 20:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnállak... Én először is saját életet kezdenék (lakás meg minden) és vállalkozást (esküvő témában utaznék). Aztán ha úgy 5 évvel idősebb lennék akkor még több mindent.
2010. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Érettségi után mindent megtennék, hogy felvegyenek arra az egyetemre,ami a nagy vágyam volt, de elszállt mellettem,mintha észre sem venném,helyette olyat tanultam,amit nem kellett volna. Megválogatnám azt,hogy milyen férfival állok össze,szerelem és közös cél nélkül nem kezdenék bele egy kapcsolatba, mert így utólag nagyot hibáztam. Most életem egyik legnagyobb döntése előtt állok és remélem ezt már nem rontom el.


A kérdezőnek üzenem, hogy ne add fel, rengeteg lehetőség van, hogy babád legyen. Én hosszú évekig nagyon beteg voltam, az orvosok félrekezeltek, többször feküdtem kórházban, nem tudták mi a bajom, drága, hasztalan gyógyszereket kaptam, de csak rosszabb lett az állapotom, aztán egyik ismerősöm javasolt egy másik, alternatív gyógymódot, szkeptikus voltam, de belevágtam, nem volt vesztenivalóm és 2 hónap alatt elmúlt a bajom. Szóval, kitartás!

2010. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Izom,meg tobb egeszseg.
2010. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez miért tudományos kérdés? Egyébként tudom, nem ez a lényeg. Mindenesetre én nem változtatnék gyökeresen semmit, mert amit változtatni akarnék egyébként is, azon folyamatosan dolgozom már most is. Aki nem és csak sóvárog az meg is érdemli. :)


Talán ha valamit mégis, akkor megállítanám az öregedésem, vagy hosszabb napokat csinálnék, bár végülis ezzel id folgalkozom, csak nem sikerül egyelőre...

2010. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!