Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most komolyan mindenki itt...

Most komolyan mindenki itt fogja mutogatni a gyerekéről a képeket? Minek nézzük meg a filmed? Mégis mit változtatnál fotók felsorolásán?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 21:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

Tudod mit?Én is elkészítem a 6 hós fiamról a videót és elküldöm Neked Privibe:)

Hogy lehetsz ilyen???Jó, tényleg nem itt kellene videókat mutogatni, de tudod, hogy fájhat a kérdésed azoknak az anyukáknak, akik elkészítették és megtisztelnek Minket azzal, hogy megmutatják,ami a legfontosabb az életükben?Gondolj már bele, Neked , hogy esne?

üdv:Ancsy

2009. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%

nekem erről az a véleményem, h aki nem akarja, az nem nézi meg...

te is túlléphetnél rajtuk. addig elfoglalod magad mással. a gáz a kérdéssel a stílus... mert az gusztustalan.

és én ezzel be is fejeztem.

2009. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Küld, várom! ha téged kielégít, hogy én is megnézem a gyermekedet, én egy teljesen kívül álló.
2009. máj. 29. 21:31
 14/22 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is az a véleményem, hogy ezen nem kéne problémázni, ha nem tetszik, hogy valaki a gyerekét mutogatja, akkor ne nézd meg. Van itt még épp elég kérdés, amit lehet olvasgatni.
2009. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
40%

Én vagyok az egyik "mutogatós" anyuka.

Te milyen érzéketlen ember lehetsz...

Én, ha 30-szor nézem meg, akkor is ugyanúgy elérzékenyülök rajta. Ja, és más videóján is...

2009. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
40%

Kedves utolsó!

Biztos csak irigykedik a kérdező:)

2009. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%
Úgy nézem, ha a pártodat fogják, ha nem, egy válasz sem hasznos:) Gyere LEPONTOZÓ, írj egy JÓ választ:D
2009. máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%

Jaj,hogy te milyen torz lelkivilággal rendelkezel,azta....Egyébként tényleg nem értelek,mi a fenének nézed meg,ha bosszant?Lépj át egy másik-számodra kevésbé provokáló- kérdésre és ezzel megoldottad a problémádat!

Akik pedig ezidáig megnézték,azután is véleményt mondanak....Egyébként én is megnéztem és aranyosak,anyukák legyenek büszkék!!!

2009. máj. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
48%

én is azt mondom, hogy vannak erre külön oldalak, ahova fel lehet tölteni a videókat, egymásnak megmutatni. ez egy olyan fórum, ahol az anyukák olyan kérdésekre várnak választ, amit nem tudnak pontosan, bizonytalanok, vagy éppen aggódással tölti el őket a dolog a babájukkal kapcsolatban.

Lehet, hogy éppen az egyik kedves anyuka, aki feltesz egy videót, azt éri el, hogy egy hasonló korú gyerek édesanyja megnézi, és megijed, mert az ő fia/lánya nem ilyen ügyes még. Ez nem irigykedés kérdése, én inkább a versengést látom ebben is.

Biztos lepontoztok engem is, mert így gondolom. én is készítettem videót a gyermekemről, a családom számára. ők azok, akik ezt valóban értékelik, és akikre valóban tartozik a gyermekem fejlődése és mindennapjai.

Szép dolog megosztani másokkal a gyermeketek videóját, de ott kellene, ahol direkt erre készítettek el egy közösségi fórumot!

Mindenkinek szép napot!

2009. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
44%
Ha annyira zavar mas gyerek fenykepe akkor ne nezd!Szerintem nagyon aranyos,jo a video,buszke is lehet rá az anyuka mert gyonyoru gyereke van.
2009. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!