Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejpép az tápszer? Adhatok...

A tejpép az tápszer? Adhatok anyatej mellé a babámnak a szilárd étel bevezetése előtt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
tápszer is van benne igen de nem tápszer!adhatsz igen 4 hónapos kortól már lehet adni amire az van írva!
2012. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írt fel az orvos milumil tejpépet és az van ráírva, hogy tápszer. olyan rosszul hangzik ez :(
2012. jan. 28. 17:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Milumil Sinemil rizs-és szentjánoskenyérfamag alapú allergén szegény pép. Ezt írta fel az orvos. Ez jó? Az van ráírva: speciális tápszer.
2012. jan. 28. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,speciális,mert HA tápszer ami azt jelenti,hogy nem tejalapú így nem lehet rá allergiás a babád.Én a pépet is tápszernek hívom hisz szerintem ua csak a pép nem folyós.Az én kislányom utálta a pépeket igaz ő anyatejes.Én almával,répával kezdeném a szoktatást.:)Anyatej mellé semmi szüksége ilyen mű kajára szerintem.Az én kislányom 19 hós és még mindig szopizik!Persze ő már eszik mindent,de már 4 hósan ette az almát és társait!:)
2012. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!