Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám rászoktatni 1...

Hogyan tudnám rászoktatni 1 hónapos kicsimet, hogy időben (8-9 óra) elkezdje az éjszakai alvását?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát még elég kicsi, hogy csak úgy alakítsd a napirendjét az enyém 6 hetes, és én meg húzni szeretném, hogy 8-ig fent legyen. De általában már 7-kor alszik. Neked meddig alszik?
2012. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
A micsodát (1 hónapossan)?
2012. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem reggel 9 körül ébred, persze éjjel többször szopizik, de csak éjfél körül, vagy utána tudom letenni aludni, addig csak kézben hajlandó lenni. Az első gyermekemnél ilyennel nem szembesültem.
2012. jan. 28. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem átalussza az éjszakát, csak túl korán kel , dehát este korán alszik el.
2012. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 2,5 hónapos korra alakult ki szépen az éjszakai alvás. 9 kor mentek aludni a babák, aludtak reggelig. Azelőtt össze- vissza volt, egyszer csak kialakult.
2012. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 28. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 12 hetes de én se tudom éjfél előtt letenni. És még így is kel egyszer éjjel enni. Viszont az egész délelőttöt átalussza. Mit lehet tenni? Várni míg nagyobb lesz.
2012. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!