Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adtok rágcsálni a 7-8...

Ti adtok rágcsálni a 7-8 hónapos babának?

Figyelt kérdés
És itt nem rágókára gondolok, hanem valami ennivalóra. A kiflicsücsök nem vált be, mert vagy a kifli rossz nálunk, vagy a gyerek ügyetlen, de ahányszor kap kiflicsücsköt szinte mindig feltapad a szájpadlására és fuldoklik. Én meg nem akarok minden kiflicsücsöknél szívrohamot kapni, így hanyagolnám. Aztán van még a kuki, ez jó, de ebből egy nap képes lenne megenni egy zacskónyit, babapiskótát nem mertem még adni, mert olvastam róla ezt azt, de nem nagyon érdekel már, szóval lehet, hogy ez marad. Komolyan kiváncsi vagyok, hogy manapság mit rágcsál gyerek? :-)

2012. jan. 29. 16:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a kruki volt a sláger,majd jött a ropi,vagy a győri keksz,babapiskótát csak darabokban adtam nem akartam bajt mert az hamar megvan ,szóval ennyi:))
2012. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a jóreggelt az isten, meg a babapiskóta. Bár ez utóbbit csak 10 hósan adtam neki a tojás miatt.
2012. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A jóreggeltben nincs tojás? Jó, oké, hogy babapiskóta csak 10 hótól....na de addig mit?
2012. jan. 29. 16:58
 4/22 A kérdező kommentje:
Ropi? Ez komoly? Én nagyon beszari anyuka vagyok:-))) Az én fiam olyan kis porszívó tipus, ami a szája közelében van már küldi is befelé...szerintem a ropi pont keresztben akadna meg a torkán.
2012. jan. 29. 16:59
 5/22 A kérdező kommentje:
És közben a kérdést is elolvastam...a 'MIT' szócska kimaradt..de remélem így is érthető.
2012. jan. 29. 17:06
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Puffasztott rizs. Kedvence, a babakeksz előtt van.
2012. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Én csak az első egy két hónapban paráztam.

Jó regept: 2 tojás sárgája, két kanál cukor, egy kanál liszt, csipet sütőpor.

Összetrutyizod, keversz bele puffasztott rízst, annyit, hogy ragacsos kis masszát kapj belőle. Éppen csak be kell vonnia a masszának a rízst.

Vékony, lapos rudacskákat formázol belőle.

Kb 180 fokos sütőben öt-tíz percig sütöd. Kell alá sütőpapír.

2012. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Kenyérhéjat adtál már neki? Az a jó ha szikkadt.
2012. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatod a babapiskótát, eddig is lehetett.

Kekszet is adhatsz neki, újabban ez már 4-5 hótól adható.

Puki, sajtos tallér. Én ezeket adtam 7-8 hósan is.

2012. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Kenyérhéjat...hát igen..ez vagy a mai kor átka, vagy az én anyai önbizalom hiányom, de nem azt hangoztatják mindenhol, hogy BÁRMIT csak kenyeret ne? Ebbe bele lehet amúgy bolondulni...de komolyan:-)) Ehet babapiskótát mondja valaki, aztán a másik azt mondja, hogy inkább ne egyen, egyen pukit vagy kukit, a másik azt mondja, hogy azt ne egyen. Lisztet ne egyen, de a kenyérben van liszt. Tojást ne egyen, de a babapiskótába van tojás. Ez őrület:))
2012. jan. 29. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!