Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Januári babának ajánlanátok...

Januári babának ajánlanátok babakocsit? Tejesen elvesztem a babakocsi labirintusban!

Figyelt kérdés

teljesen elvesztem a témában,és már kellene vmit.vennem.

Keretem max 40e.használt is lehet. kertes ház,kis város,minden hová gyalog megyünk! köszönöm


2012. jan. 30. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagy kerekű, nagy mózeses babakocsit nézzél szerintem, az utakra kell a nagy kerék, a mózes védi a babádat a hidegtől stb, a méret azért kell, hogy beleférjen melegen felöltöztetve sokáig.

Nekünk Jane slalom pro jött be nagyon.

2012. jan. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez nagyon bejön :)


[link]

Ennek kedvező az ára.


[link]

Ez terepre való.

Hirtelen ennyit találtam és még egyet tanácsolnék:semmiképpen ne vegyél 100 alkatrészes, összevissza variálhatós multifunkciós babakocsit.Nekünk nem vált be, több gondunk volt vele mint örörmünk :)

13 hónapos kiscsaj anyuja

2012. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekunk anmar hiluxos kocsink van, en nagyon elegedett vagyok vele, ujonan 80.000 ft volt, gondolom hasznaltan 40.000 alatt kell hogy legyen
2012. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat, én is a "terepjárókat" nézegetem, remélem sikerül vmit találnom!

A két gyerekem között 9 év a különbség és azóta bizony sokat változtak a kocsik az árakról már nem is beszélek:)

2012. jan. 30. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
coneco toledot már én is láttam, tényleg szuper! hatalmas belső részei vannak és óriás kerekei! újonnan lehet kapni 44.800ért is 1 év garival + 5 év alkatrész ellátással
2012. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!