Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A széltől, nyáltól kipirosodot...

A széltől, nyáltól kipirosodott arcbőrét a fiamnak mivel kenjem? A gabi testápoló jó lehet rá?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Bephanten.

És legközelebb akkor is kend be, mielőtt kiviszed, akkor ez nem történik meg újra.

Sajna itt vannak a mínuszok... :o(

2012. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs, Bepanthen. :o)
2012. jan. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári mosdókenőcs előtte is jól és most is .
2012. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Popsikrémet nem raknék rá, mert hámosítanak és szárítanak.

Ne rakj semmi mást rá csak a szokásos arckrémét használd gyakrabban amit pancsi után használtok. Nekem érzékeny nagyon a bőre így a Babé érzékenybőrűeknek arckrémét használjuk az arcára is mióta megszületett. Naponta 4x-5x kenem, mert ugyan úgy mint neked a nyálától is kipattogzik. Nem kell semmit se külön rárakni. Nálunk még csak + allergiát okozott.

Felesleges a testápoló, nincs nagyobb hidratáló hatása.

2012. jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A DM-es Alverdének van egy krémje kifejezetten szél, hideg ellen. Nem teszteltem, nem tudom, milyen, egy másik fajta kenőcsöt használunk ebből a márkából, az nekünk jó.
2012. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én Babé érzékeny bőrre való testápolóval szoktam bekenni. Mondjuk ma elfelejtettem, mire bejöttünk, ki is száradt szegényemnek. :(

Nem olcsó ez a krém, de nagyon sokáig elég.

2012. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is a Bepanthen vált be, hiába vettem meg a drága Babe arckrémet ...

A Fiamnak is nagyon száraz, piros az arcbőre, de a Bepanthen szépen rendbe hozza.

2012. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amúgy a Bepanthen nem popsikrém, függetlenül attól, hogy popsira is lehet használni. Épp hogy a hámosító hatása a jó (ilyen helyzetben is).

első

2012. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat bár igen eltérőek valamelyiket kipróbáljuk:)
2012. jan. 30. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!