Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nap adhatok naponta 3x...

Egy nap adhatok naponta 3x zöldséget vagy gyümölcsöt?

Figyelt kérdés

3 hete hozzátáplálok. kb 50g eszik délelőtt és ugyanennyit a délutáni tápszer mellé.Adhatok ebédre is, vagy az már sok lenne? alma,sütőtök,répa, barack, ezeket eszi és burgonya de nem szereti.

4 és fél hónapos


2012. jan. 30. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

de miért adnál egy 4,5 hónaposnak napi 3x 50g-ot?

a másodikat is csak akkor add ha 10óraira megeszik egy adagot és akkor lehet elkezdeni az uzsonnát vagy az ebédet kiváltani.

semmi értelme nincs, hogy 3y eszik pár kanállal.

neki még bőven a tej kéne, hogy a fő tápláléka legyen. 3 hét meg nagyon kevés ahhoz, hogy ennyiszer mást is adj, megterheli a pocakját. lényeg a fokozatosság, és így minden csak nem fokozatos.

elméletilg kb. 1-2 hét múlva kezdhetnéd a 2.-at, a 3. étkezést meg majd olyan 1,5 hónap múlva

2012. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A védőnő azt tanácsolta hogy délelőtt gyümölcsöt, délután pedig zöldséget adjak és emeljem fokozatosan az adagot, napi 5g és án így tettem. Nem igazán eszi a tápszert és zért gondoltam hogy délben is megpótolom de gondoltma nem jó a gyomrának, ezért tettem fel a kérdést!!!!
2012. jan. 30. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
moncsa:én uzsira adnék neki egy kis alma vagy barack vagy a kettö keverékét délben a répát tököt illetve brokkoli stb ételt uzsira meg adjál neki ujra gyümit vagy probáld meg a sinlacot illetve a milupának az uj pépét esetleg más pépet!igaz nekem még szopizik és 10honapos de ha gondolod nyugodtan kérdez priviben 3gyermekem van
2012. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!