Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa nutriont hogy kell...

Milupa nutriont hogy kell megcsinálni? Anyatejes babának kellene 1 kikanálnyi evés elott

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Én lefejt anyatejbe kevertem bele, amit cumisüvegből kapott a lányom (nála nem volt ez baj, nem lett cumizavaros), de beadhatod neki kiskanállal, vagy mondjuk Nurofenes adagolóval (fecskendő-jellegű).

Én kb. 40 ml anyatejhez tettem egy kiskanállal, és gyorsan megitattam a babámmal, mert különben hamar megszilárdult. Utána meg cicizett még.

2012. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy a cumisüvegen vágtunk egy kicsit nagyobb lyukat, hogy a már besűrített tejcsi is ki tudjon belőle jönni.
2012. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 kanálnyi port tettél 40ml anyatejbe? nem értem h mi az h 1 kiskanálnyit adjak neki. 60 mililiterbe ír 2 kanálnyi port. nem azt az adagbol kéne neki 1 kiskanálnyit adni? bocsi h értetlen vagyok
2012. jan. 30. 17:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták annyit tegyek bele, amitől úgy érzem elég sűrű lesz, de még azért folyékony. Na nálam ez úgy nézett ki, hogy kb. egy kávéskanálnyit tettem bele 40 ml-be.

Én is kísérleteztem azzal, hogy hogyan lesz jó állagú, és nekem így lett jó.

Én nem úgy csináltam, ahogy a dobozra volt írva.

Mivel ez egy olyan por, amit többféleképpen lehet keverni (sűrűbbre, hígabbra), ezért nem baj, ha nem pont úgy csinálod, ahogy az le van írva.

2012. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. 25ml tejbe tettem 1 kanálnyit és fecskedővel megette.
2012. jan. 30. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Oké. :)

Ha ezek után nem fog bukni annyit, akkor jó az adagolás.

Amúgy bukásra kapja ugye?

2012. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
másfél hónapja szenvedünk a szoptatással, mostmár minden nap minden szoptatásnál üvölt, kivéve a hajnali. nem is hízott csak 130gr-ot 3 hét alatt. kifele nem gyakran jön neki, de lehet látni h nyeli vissza, meg néha olyan jön belöle mint a tiszta víz, most megyunk majd hasi ultrahangra és kiderül h jól zár e a gyomorszája. lesz vérvétel és vizeletvizsgálat. de alig birok már fejni is, pedig rengeteg tejem volt. még adtam is le, 700-900ml megmaradt naponta, csak abbahagytam a fejést azt hittem az a baja hogy túl sok volt. 8.-án lesz 4 hónapos
2012. jan. 30. 20:15
 8/9 A kérdező kommentje:
még annyi hogy ezt vizzel is megcsinálatom?
2012. jan. 31. 05:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem tettem vízbe, nekem azt mondták anyatejbe/tápszerbe tegyem.
2012. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!