Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért végez ilyen gyorsan...

Miért végez ilyen gyorsan (5-10 perc) a babám a szopival? (jól fejlődik, sőt igen jó ütemben hízik, tehát gond nincs)

Figyelt kérdés

A környezetemben a barátnőimnél az volt,hogy amikor eljött a szoptatás eltűntek minimum fél órára vagy még tovább.


Az én fiam 90%-ban 5-10 perc alatt végez. Hallom ahogy nyel, jön a tej, néjha folyik mellé is egy kicsi, szépen hízik, ki is kerekedett már.


Nem baj ha ilyen gyorsan végez az evéssel?


2012. jan. 30. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2012. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
3 hetes.
2012. jan. 30. 18:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert Ő egy kis világbajnok!

(a lényeg: a gyereket figyeld, ne az órát/mérleget/szomszédot/stb:)

2012. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van elég tej,akkor a babák hamar jóllaknak.
2012. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen hamar végez, de ő már 5 hós lesz. Két hós kora óta kb. ilyen gyorsan végez.Nem gond az, azt jelenti, hogy ügyes a babád!
2012. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm, akkor megnyugodtam.

Csak azért aggódtam, mert valami olyasmit mondott a védőnő,hogy az anyatej "vége" zsírosabb, és ha hamar megeszi lehet hogy az nem jön ki...

2012. jan. 30. 18:38
 7/9 kíváncsicska ***** válasza:
Nekem 2 hónapos a babám de ő is végez max 10 perc alatt.Ennyire ügyes a tied is.Ha fejlődik akkor meg tuti elég neki.A két evés közt eltelik 2 2.5 óra?Ha igen akkor meg pláne nincs okod az aggodalomra.Doki mondta nekem.
2012. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha hízik normálisan,és nem fáj a hasa akkor biztos eljut a zsíros tejig.

De ha nyugtalan vagy a következő alkalomkor ugyanarra a mellre tedd vissza

2012. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ugyan arra mellre tesszük akkor a zsírosabb tejet is ki szopizza ,illetve ha napközben 1,5 óránként eszik este hogy hogy 3 óránként,Bocs hogy bele kontárkodok a kérdésedbe de hasonló "problémánk" van nekünk is :)
2012. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!