Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyári újszülöttnek mekkora...

Nyári újszülöttnek mekkora hálózsákot kell venni? 56-os, vagy 62-es méretet? A meleg miatt gondolom valami vékonyabb anyagból kell választani, igaz?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
56-os még a nagy babákra is ,jó így voltam én a téli bunda zsákkal kicsit kértem és nem bántam meg 2 hónapig tökéletes volt.
2009. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a tescos jó vékony és néha akciós 56.
2009. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem elég az 56-os. Nekem is anno mindenki azt mondta, hogy 56-os ruhát keveset vegyek, mert lehet, hogy kicsi lesz rá, mire megszületik. Ehhez képest lógott rajta és kb. 1,5 hónapos volt, mire belenőtt. De lehet úgy kapni, hogy 56-62 es méret. Vagy ha ilyen nincs, akkor hálózsákból talán a nagyobbat venném, mert az ágyban éjszaka senki nem nézegeti csak ti és nem gáz, ha kicsit nagyobb rá. És a sima pamut elég meleg lesz neki.
2009. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hiába ha nagy méretü lesz a baba akkor is pici törékeny nem kell nagyobb ruha 56 nál csak ha sporolni szeretnél.
2009. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 56-ost vettem,nagyon nagynak tünik,nem fogja hamar kinöni,de a méretek a márkától is függnek,lehet,hogy más tipúsból 62-es kell. Az anyaga pamut, elég vékony,nyárra tökéletes. Szerintem te is valami hasonlót keress.
2009. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3270grammal született a bab és kb, 2 honapos kóráig hordtuk az 56osta. most 3és fél hós 6 kiló
2009. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!