Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hónapokig nem alvó babák...

Hónapokig nem alvó babák anyukái, mi volt az a praktika mivel hipp-hopp megoldódott a helyzet?

Figyelt kérdés
ezt azért kérdem mert rájöttem hogy szerintem azért sem alszanak rendesen a fiaink mert én ott alszom velük és zavarom őket főleg a horkolásommal ,sajnos igen horkolok:((mivel valamelyik hajnalban fent voltam két-vagy 3 óra hosszát és ők végig olyan nyugodtan aludtak amúgy meg van hogy óránként kelnek de ,már fáradt vagyok ahhoz is hgy ha a másik szobában aludnék hogy én pattanjak ha valamelyik felkel hisz csak más ha egyedül van a baba de itt ketten vannak,szóval nem tudom mi tévő legyek,már nagyon fáradt vagyok és jó lenne valami "arany középutat" találni....
2012. jan. 31. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha kiköltöznél a szobából és vennétek egy bébiőrt? Nálunk is ketten alszanak a szobában igaz nem ikrek, de van úgy, hogy a kicsi ordít, mint a sakál a nagy meg sem moccan, pedig azt hittem, hogy rossz alvó, mert a parkettanyekkenésre megébred.

Egy próbát megér szerintem, mert a nem alvás kiborító :(

2012. jan. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Van bébiőr de ahogy felriadok rá az iszonyú szinte remegve szaladok át a kicsikhez mert már az van bennem hogy mire beérek fel is költi a másikat és sajnos sokszor így is van mire átrohanok addigra mindkettő fújja:(((
2012. jan. 31. 09:59
 3/14 anonim ***** válasza:

Gondolom az nem megoldható, hogy külön szobában aludjanak?

Hát több tippem nincs. Esetleg annyi, hogy te veszel magadnak valami horkolás elleni tapaszt vagy mit és akkor nem zavarod őket a horkolásoddal.

Remélem valaki tud valami használhatóbb tippet adni

2012. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az a baj hogy még a forgolódásomra is felkelnek szóval igénylik a közelségem de nem tudnak aludni tőlem ez egy elég fasza mókuskerék lett:((Külön szobába alszanak.
2012. jan. 31. 10:22
 5/14 anonim ***** válasza:

De ha külön szobában alszanak akkor hogyan tudsz velük aludni? Valamit nem értek :(

Hát nekem több tippem nincs sajnos :(

2012. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
úgy hogy egy nagy matracon alszunk hárman na akkor zavarja őket a horkolásom vagy a mocorgásom viszont ha átmegyek apjukhoz a másik szobába aludni hogy ne zavarjam őket,akkor meg az csinál ki idegileg hogy felriadok a bébiőrre amitől mindenem remeg:( vagy még az hogy átérjek minél hamarabb ne hogy felköltse a tesót :((szóval kész vagyok és ez megy 13 hónapja és nem tudom most valahogy nagyon tehetetlennek érzem magam:((
2012. jan. 31. 10:34
 7/14 anonim ***** válasza:
talán itt az ideje h visszamenj apához,Manók pedig aludjanak bébiőr nélkül.Elég nagy babák,nem lesz semmi baj,sokáig fognak még együtt aludni,nekik is meg kell szokni h ha fel is ébred az egyik a másikra,fordulnak egyet és alszanak tovább.
2012. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én egyébként úgy gondoltam, hogy a babák aludjanak külön szobába vagyis ne együtt.
2012. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyébként az én kisebbikem is felkel sokszor vagy ha ő nyugton alszik akkor tuti a nagy mászkál át, így tuti tipp nincs. esetleg azt meg tudod próbálni amit itt olvastam valahol, hogy a fejükhöz levendulás illóolajjal átitatott zsepit teszel. csak arra figyelj, hogy ha asztmásak vagy asztma gyanúsak vagy nagyon köhögősek akkor a levendula nem jó.
2012. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen kipróbáltam a levendulásat is de nem jött be,viszont azt még hagyom hátha most csak a fogak miatt ébrednek és nem csak megszokásból:((Én is gondoltam már arra hogy hagyom őket sírni aztán majd elalszanak de nincs hozzá lelkem hisz annyira engem akarnak olyankor és olyan keservesen sírnak,mert ha csak nyöszörögnének akkor oké majd visszaalszik de nem!!szóval nem tudom csajok,nem tudom mit tegyek.....:(
2012. jan. 31. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!