Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hónapokig nem alvó babák...

Hónapokig nem alvó babák anyukái, mi volt az a praktika mivel hipp-hopp megoldódott a helyzet?

Figyelt kérdés
ezt azért kérdem mert rájöttem hogy szerintem azért sem alszanak rendesen a fiaink mert én ott alszom velük és zavarom őket főleg a horkolásommal ,sajnos igen horkolok:((mivel valamelyik hajnalban fent voltam két-vagy 3 óra hosszát és ők végig olyan nyugodtan aludtak amúgy meg van hogy óránként kelnek de ,már fáradt vagyok ahhoz is hgy ha a másik szobában aludnék hogy én pattanjak ha valamelyik felkel hisz csak más ha egyedül van a baba de itt ketten vannak,szóval nem tudom mi tévő legyek,már nagyon fáradt vagyok és jó lenne valami "arany középutat" találni....
2012. jan. 31. 08:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ja és lehet az lesz amit a 8. válaszoló írt talán az lenne az arany középút
2012. jan. 31. 14:30
 12/14 A kérdező kommentje:
ja és jó bunkó voltam,el is felejtettem megköszönni hogy írtatok:Köszi szépen!!!:)
2012. jan. 31. 14:30
 13/14 anonim ***** válasza:

Sírni én sem hagyom az enyémet, egyrészt sajnálom másrészt felsírná a másikat, így nekem sem jók az éjszakáim, de ikrekkel még nehezebb lehet :( Mennyi idősek egyébként?

Csak hogy írjak valami jót írta itt egy anyuka régebben, hogy az ő gyereke 20 hónapos koráig 3-4X kelt aztán varázsütésre elmúlt...na én ebben bízom, még van 4 hónapom :)

Bár az enyém enni is kel (gondolom megszokta) így nem tudom mikor lesz az, hogy 10-7-ig alszom egy jót :D

2012. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13 vagyis jövőhéten már 14 hónaposak lesznek,én is azt a varázsütést várnám már nagyon most jön nekik a 15.-16. foguk szóval szenvednek ám rendesen így ha ezek most kibújtak kiváncsi leszek mi lesz hisz jó lenne most már aludni egy jót estétől reggelig egyhuzamban:)))

Enni már 10 hónapos koruk óta nem esznek ,egyszerűen ha nem jöttek a fogak akkor csak keltek megszokásból és ez azért kiütötte nálam a biztosítékot hisz ha a most várt fogak kijövetele után is megszokásból fognak kelni na akkor falnak megyek!!!:)

2012. jan. 31. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!