Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mellfájás ellen valami praktika?

Mellfájás ellen valami praktika?

Figyelt kérdés
Kislányom 18hónapos és még cicizik, de már nagyon fáj ha a szájába veszi és szívja. Azon is alszik el, de mire elaszik csillagokat látok.... Már csak alváshoz adom oda neki délben és este, na meg éjszaka. Ha nem adom oda neki alváshoz döhrohamot kap és remeg
2012. jan. 3. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen nálam is így kezdődött az elválasztódás. Az én kisfiam 22 hónaposan kezdett el olyan erősen és mohón szívni, hogy fájdalmat okozott. Praktikám nem volt, én is elkezdtem innentől csökkenteni a gyakoriságot és kb. két hónapba tellt mire elválasztottam teljesen (addig kínlódtam). Majd még néhány hónapig engedtem, hogy a kis kezét rátegye a cicire.

Szerintem lassan eljön az idő nálatok is, hogy lemondjatok erről az élményről.

2012. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!