Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babátok leszokott...

Tápszeres babátok leszokott az éjszakai evésről magától, vagy ti szoktattátok le?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Leszokott nem kell leszoktatni
2012. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 hósan nem kérte többet.
2012. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt, hogy mindig kelt éjjel tápszeres korában is, én meg mindig engedelmesen dugtam a szájába a tápszeres cumisüveget. Aztán egyszer elgondolkodtunk, mi lenne, ha nem adnánk neki, lehet hogy nem is azért ébred fel. És csodák csodája, éjjel felsírt, én meg nem adtam neki cumisüveget, hanem csak átöleltem a mi ágyunkban, és elaludt :) És azóta is, tehát kiderült, nem is enni kel fel, csak ha már adok neki, hát megitta :)))))
2012. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 hetes kora óta átalussza az éjjszakákat,ugymond saját maga szokott le:)
2012. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3 hónapos kora körül leszokott, magától. Ahogy egyre nagyobb mennyiségeket tudott enni, este jól belakott és aludt is reggelig.
2012. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Leszokott magától. Egyre kevesebbet kért mindig, volt, hogy csak 20-30 ml-t ivott meg. Akkor kipróbáltuk, hogy mi van, ha csak vizet kap. És láss csodát, megitta. Aztán 7-10 hónapos koráig ivott éjjel, általában egyszer. De mostanában azt sem szokott, csak most, mióta jön a foga, és nehezen alszik vissza.

11 hónapos múlt.

2012. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Detto ugyanúgy voltam mint a 3. válaszoló,nem is a kajáért keltek én meg hűségesen nyomtam neki...de legalább már rájöttem:))
2012. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Leszokott. Egyre tolódott ki a kelés, és egyre kevésbé nem aludt vissza evés után.
2012. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is magától szokott le 1 hónapos kora körül. Bár nálunk este "maratoni" vacsi van, jól feltankol éjszakára, este 10-től alszik reggel 7-8 óráig. (3 hónapos)
2012. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2-fél három körül elkezdett mocorogni forgolodni,én meg keltem,csináltam a kaját neki.4 hónapos volt amikor ki vártam mi lesz ha nem adok enni neki.Kb 5 percig mocorgott,majd aludt tovább.Elmúlt 5 hónapos és fél hat hat között eszik először.Magyarul úgy jártunk mint a 3. válaszoló))
2012. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!