Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktattátok le babátok...

Hogyan szoktattátok le babátokat a ringatásról?

Figyelt kérdés

Kislányom 1éves.Kb. 6hónapos kora óta így alszik el.Azelött cicin aludt el.9hónapos koráig szopizott.Ő maga hagyta el.Próbálkozom hogy lefekszem mellé és úgy altatom el de talán ha 5x sikerült az utóbbi időben.Tudom én rontottam el az ilyen válaszoktól légyszíves kíméljetek.Praktikákra,tapasztalatokra lennék kíváncsi hogy kinek hogy sikerült?

Nappal 2x alszik még akkor a kiságyba teszem be és ott alszik 1-2órát.Éjjelre viszont mellettem alszik.Ő fél óra múlva mindig felkel akkor vissza kell altatni.Ilyenkor már nem szoktam felvenni csak odabújok.99% visszaalszik.

Az a gond ha így próbálom elaltatni hogy melléfekszem nekiáll játszani,elmászni mindent csak nem aludni.Mit tehetnék?Segítenétek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 18. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Én pont most szoktattam le a fiam. Berakom a kiságyba, mellé ülök, simogatom a rácson át. Eleinte ment a hiszti, de nemvolt vészes, nem sírt nagyon, mert nem hagytam magára. Most már csak ott kell lennem. Könyvet olvasok addig, amíg el nem alszik. Tiszta haszon-

:)

2012. jan. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!Neked mennyi idős?Sajna nekem ez sem megy mert úgy behisztizik hogy ordít.Sírni meg nem akarom hagyni.Nem lenne muszáj a kiságyban elaludnia nekem az is jó lenne ha a nagyágyon elalszik aztán átrakom.De ha mellémveszem mindig felkel és játszik elmegy csak nem alszik.Ha mindig visszarakom magam mellé egy idő után ígyis ordít.Nemtudom már mit tegyek mert már nagyon nehéz és a derekam nem nagyon bírja.Meg hát hosszú távon enki sem jó mert a bölcsiben oviban sem fogja senki ringatni.:-(

ment a zöld kezecske.Mégegyszer köszi!

2012. jan. 18. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk sem segitett semmi sőt mi a hordozóba ringattuk 6 hónapos koráig meg a mózesbe. De aztán elajándékoztuk és mivel semmi nem segített és a hátunk karunk kivolt, betettem a kiságyba és magára hagytam kedves szavakkal. sirt,sirt én meg kint, de két nap múlva elfogadta és este azóta is így alszik el. ha nappal alszik csak a hintába hajlandó aludni máshogy máshol nem. erre még nem tudtam semmit kitalálni pedig mindjárt kinövi a hintát. 13 és fél hós.
2012. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 11 hónapos, hasonló a problémám, nekem mennem kell vele miközben tartom függőlegesen, így hajlandó aludni.

Néha már cicin is elalszik.

A lényeg, hogy mostanában azt próbálgatjuk, hogy ölbe van ugyan, de egyre többször ülök le vele közben,amikor már félálomban van, vagy ha jobb napunk van úgy is maradok.

Letenni még nem sikerült, csak elalvás után.

Mostanában már olyan is volt, hogy ültem az ágyon, felmászott az ölembe és ott elaludt.

2012. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14 hónap után kezdte a karom feladni, akkor egy hirtelen ötlettől vezérelve elővettem az első plüss állatot, ami a kezembe akadt, és beettem mellé a kiságyba, és azt mondtam, hogy játéka már alszik, aludjon ő is ügyesen. Egyszer megpróbálta kivetetni magát,de azóta nem mondom, hogy gyorsan (kb. fél-1 óra alatt, de ringatás nélkül alszik el este. Délután még ringatni kell, de gondolom a sok inger, meg a nem rég elhagyott deles szopi miatt van rá igénye, de az csak pár perc.

Korábban is próbáltam nem ringatva altatni, de úgy látszik ő most ért meg rá.

Kitartást és sok sikert nektek!

2012. jan. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!