Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek lett szövődménye?

Kinek lett szövődménye?

Figyelt kérdés

Konkrétan az mmr oltás szövődményeire gondolok.

Hol oltották a babát?


2012. jan. 31. 17:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Azt is hallottam egy riportban, hogy valakinél még nem 15 hós a kis immunrendszere, mikor megkapja a 1 hós oltást. A koraszülötteknél ez még jobban igaz. Szóval erre is figyelniük kéne.

Homeopátiában gondolkodott valaki?

2012. febr. 5. 11:31
 12/15 A kérdező kommentje:
...úgy akartam írni, hogy a 15 hós oltást...
2012. febr. 5. 11:32
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát én ebben a homeopátiában nem nagyon hiszek. Az oltáskivezetéshez elvileg magát az oltóanyagot hígitják fel többször, mígnem már annyira felhígul, hogy már nincs is benne semmi, csak "emlékező" víz. Ezt adják már az oltás előtt is és még utána egy ideig. De nem vagyok ebben a témában nagyon otthon, ha érdekel szerintem keres egy homeopátiával is foglalkozó orvost, azzal beszéld meg, elvileg ártani nem fog.
2012. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2012. febr. 6. 11:15
 15/15 anonim ***** válasza:
igen, a korababáknál mint ahogyan nálunk is csúsztunk az oltással elején 2 hónapot. így utólag talán jobb lett volna ha a 15 hónapossal is csúszunk ha mást nem egyet, talán akkor nem betegszik le annyira. de lehet hogy ugyanaz lett volna akkor is.holnap 18 hónapos oltásra megyünk és várom a lázat ami lenni szokott. a lányom a 2,4,-nél is lázas lett.
2012. febr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!