Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vinnétek babaúszásra a...

Kíváncsicska kérdése:

Ti vinnétek babaúszásra a gyerkőceitek? Mennyi idős koruktól ha igen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Az első lányunkat vittük!Adokink azt javasolta a védőoltásokat várjuk meg!Így 4 hósan megkapta a szurit és másfél hétre rá mentünk előszsör,szóval 4,5 hós volt!


Pocakban az utánpótlás,amint megkapja a szuriját már megyünk is vele is! :)


Vagyis együtt 4-en,mert máshogy nem megoldható! :)


2 éves kislány és 26 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Mi visszük 4 hónapos korától,most 7 hónapos.nem mondom,hogy imádja,de nem is utálja.olyan semleges neki.néha nevetgél,de általában csak néz nagyokat.mondjuk mi 1 hónapot kihagytunk és most szokunk vissza.furcsa neki a "sok" baba meg színes játékok.de egy nagyon jó kis vasárnapi program.és láthatóan többet ficánkol a vízben,mint amúgy.
2012. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

én nem vinném.

én mikor úsztam állandóan felfáztam és begyulladt a fülem.

nem szeretném,ha a baba is keresztül menne ezeke még nagyon pici hozzá egy pár hós baba.

(nekem amúgy még nincs ,csak keresztlányom lesz napokon belül:) )

2012. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor érdemes megvárni a 4 hónapos oltást?Sok helyen azt olvasom hogy már 3 hónaposan lehet vinni.Ha jól tudom a dokinak is kell valami igazolást adni ugye?
2012. jan. 31. 18:27
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
én a fertőzésektől félek, hiába tisztább elvileg a babamedence... kicsit több hátrányt érzek így benne, mint hasznot
2012. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Én sem vinném,még nyáron sem. Télen pedig semmiképpen. Annyi fertőzést kaphat,ami nincs arányban az "élvezettel"
2012. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Lehet szerencsénk volt,de mi semmit sem kaptunk el 2 hónap alatt eddig.
2012. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én terhesség alatt még úgy gondoltam, hogy vinni fogom, aztán mégsem vittem. Augusztusi baba, a hidegben nem akartam elkezdeni, a témának is jobban utána olvastam, és nem voltam 100%-ig meggyőzve, hogy kell ez nekünk. Ezért aztán nekünk ez kimaradt. Ja, és uszoda sincs a közvetlen közelünkben. Inkább majd ha kicsit nagyobb lesz, akkor megyünk usziba. Én 4 évesen tanultam meg úszni, és a mai napig az egyik legjobb sportnak tartom. Mióta teherbe estem nem voltam uszodában. 17 hónapos a lányom.


Ha úgy érzed, hogy nem teher és macera neked hordani a babádat a babaúszásra, és élvezitek mindketten, és nem kényszerítenek ott semmilyen kötelező feladatra, akkor szerintem megéri, mert kikapcsolódás és másfajta élmény a mindennapokban.

2012. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja, és a legfontosabbat kihagytam, a kislányomnak a terhesség végén vesetágulata volt, ami a szülésre ugyan elmúlt, de azt mondta a gyerekorvos, hogy nagyon kell figyelni nehogy felfázzon. Na még ez is hozzájárult, hogy nem volt túl nehéz lemondani a babaúszásról.
2012. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A fertőzésektől én is tartok, de egy sima hétköznap is össze tud szedni valamit ha olyan helyre megyünk.Szerencsére 15km-re van egy uszi ahol elvileg az ára is jó,de még csak 1-2 hónap múlva lesz aktuális.
2012. jan. 31. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!