Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj az ha mindennap este...

Nem baj az ha mindennap este lefekvés előtt kap 5 mili gripe watert?

Figyelt kérdés
1 hónapos kórtól kapja a GW-t..
2012. febr. 1. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
miért kap??
2012. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én minden kajánál adom annyira hasfájós.
2012. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mert eleinte hasfájós volt, és valószínű elmúlt már neki. De volt olyan nap mikor kihagytam és a második napnál üvöltve kelt fel. most 5 és fél hónapos. lehet hogy már nem lesz rá szüksége...úgyis nem sokára lejár..megpróbáljuk újból kihagyni..hátha sikerül..
2012. febr. 1. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt a helyzet. Mi már pár hete abbahagytuk a GW-t. Van, hogy teljesen jól van a picur, és van, hogy fájdalmasan felsír. Nem tudom, hogy a foga mocorog-e vagy a hasa fáj. Tegnapelőtt én is adtam neki újra 2x, de nem láttam nagyobb változást.

Nem lehet, hogy inkább a foga mocorog a babádnak? Van másik tünete is a síráson kívül?

2012. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is válaszoljak... nem baj, hogy kapja. Napi 6x lehet úgy emlékszem. Mi is ennyiszer adtunk neki.

Az utolsó voltam megint.

2012. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Lehet ,hogy a foga, mert sokat dörzsöli a kezével. Azt, hogy lehet észrevenni ha elkezd nőni a foga? Bepirosodik az ínye? Ti már túl vagytok ezen?
2012. febr. 1. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak most kezdődik a fogzás. Elvileg eleinte csak mocorognak a fogcsírák és viszket/feszül az íny. Mielőtt áttörne a fog, az íny befehéredik. Fogzási tünetek: nyálzik, mindent a szájába vesz és rágcsál, ha cumiból kap enni, azt is rágcsálja, álmában hirtelen felsír, sírva ébred, nyűgös. A miénk mindet produkálja már egy ideje, de még nem jött ki a foga. (Van még pár tünet: pl. hőemelkedés, hígabb széklet; ezekre rá tudsz keresni a neten.)

Nálunk vannak jobb és rosszabb időszakok. Van, hogy néhány napig pokoli nyűgösnek tűnik, utána pedig pár napig egy igazi angyalka.

Vettünk neki borostyánláncot, meg Dentinox gélt, és homeopátiás golyókat (Chamomilla). Ha nagyon nyűgös, ezeket kapja, a borostyánlánc pedig nonstop rajta van.

2012. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!