Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hetes babamat vinnem uszodab...

15hetes babamat vinnem uszodaba. Mikortol lehet? Adjak ra karjara uszogumit, vagy tartsaM?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan uszodába vidd, ahol nem klórral fertőtlenítika vizet. Előtte kérdezd meg az uszodát.


Sztem te tartsd, ahhoz még a véleményem szerint nagyon pici, hogy a karúszóval fent maradjon. (meg sztem az vastagabb karra van méretezve.

Amúgy kicsiknek van olyan úszógumi, aminek vagy kereszt alakú az alja, vagy "teli", két lyukkal a baba lábainak.

2012. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kerria ***** válasza:

Mi ma kérdeztük meg a doktornéninket, mert mi is szívesen vinnénk, de még csak 2 hónaposak (9hetesek) vagyunk.


A válasz ez volt:

Anyatejes babák általában betöltött 3. hónaptól, a tápszeresek a 4. hónaptól mehetnek úszni. DE kérdezzünk rá a kiszemelt helynél, hogy ott mi a szokás

2012. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk annó a gyerekorvos aztmondta várjuk meg a szurikat!Vagyis ne vigyem 3 hósan hanem 4 hós oltás után!Én így is tettem!


Még most is szopik 2 éves!

Te fogd,hogy biztonságban érezze magát!Az kell neki,így szokja meg a hogy a vízben sem fél...Mi kb 8-12 hósan adtunk ráelőször karúszót!Addig velünk ölelve,úsztatva...


Sok sikert!

2012. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!