Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának vennétek ilyen...

1 éves babának vennétek ilyen úszógumit?

Figyelt kérdés
Vagy teljesen felesleges? Nem túl kicsi már ez neki? Strandra készülünk és nem tudom, hogy milyen úszófelszerelést vigyek neki. Gondoltam veszek neki egy ilyen úszógumit.
2011. júl. 1. 16:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2011. júl. 1. 16:45
 2/11 anonim ***** válasza:
milyet?:)
2011. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagy inkább ilyet? : [link]
2011. júl. 1. 16:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első tökéletesen megfelel. 1 évesen ez még biztonságosan megtartja, nem csúszik ki belőle alul. A 2. baromi drága és semmivel se jobb, mint az 1.
2011. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, az első tökéletesen megfelel. Biztosan nem kicsi, mert nekünk tavaly nyáron a 3 éves kisfiam még ilyet használt. Beletenni kicsit macerás volt, de imádta. Alul van egy X alakú pánt, hogy ne csússzon ki belőle a pici. Szerintem tökéletes választás.
2011. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is 1., nincs sok külömség a kettő között.
2011. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

huuuh a 2. tényleg nagyon drága!Mi is valami hasonlót veszünk, csak 400ft-ért a kínaiban....


amúgy nagyon köszi az első oldalt, sok jó játék van rajta, nem ismertem:)

2011. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az elsöt nem tudtam megnyitni, de a másodikat venném meg, de amugy ugyanezt vettem a tescoban 990 ft volt, nehogy már 7000 ft.
2011. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én hasonlót vettem a lányomnak!

[link]

2011. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Jaj, nem akarom én egyiket sem megrendelni, csak a kép miatt linkeltem be ezeket az oldalakat. Boltba akarok én is egy olcsót venni, csak sajna eddig még nem találtam sehol. Ezért kerestem rá a neten. 7000-ret én se adnék ki érte. A Tescoban még nem néztem, úgyhogy oda holnap feltétlenül el fogok menni. Köszönöm a válaszokat. :)
2011. júl. 1. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!