Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A festékszag (festék a falra,...

A festékszag (festék a falra, festék a radiátorra) árt a 4 hónapos kisbabámnak?

Figyelt kérdés
Nyitva az ablak de a kiszobába bejön a szag!
2009. máj. 31. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy baja lesz tőle mi anno a 2 hónapos fiam mellett oldottuk meg a festést és azóta is egy egészséges 5 éves nagyfiú.
2009. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

amikor született a pici lányom a kórházban az osztályon éppen felújítás volt.Por kosz festékszag.Fel voltunk háborodva mindenki hogy ezt hogy a fenébe lehet.És lehetett és nem költöztették az osztályt ott az újszülöttek körül folyt:(a folyóson és szemközti szobákban,tehát a festékszag sajna átjött:(Szerintem nem lesz semmi baj,jól szellőztess!

Sokan úújjítanak fel baba mellett mert a picit nem tudják kire hagyni addig...

2009. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én inkább vigyáznék vele, mert nekem is megfájdul a fejem a festékszagtól. Nem hinném, hogy maradandó gondja lehetne, csak esetleg a közérzete.... szellőztess sokat, ha nem bírod másként megoldani. Még ebbe a rossz időbe sétálni sem tudtok menni :(
2009. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!