Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Póruljártam a Brendonnal?

Póruljártam a Brendonnal?

Figyelt kérdés
3 hete vettünk a kislányomnak egy új babakocsit, mert a réginek kitörött a kereke. Összespóroltuk az összes pénzünket, hogy egy olyan babakocsit vehessünk neki, ami később jó lesz a tesónak is, meg több szempontunknak is tökéletesen megfelelt. Nem volt olcsó sem, majdnem 60.000 Ft. Ma mentünk tanácsadásra és elkezdett szállingózni a hó. Gondoltam felteszem az esővédőt. Ekkor jött a hidegzuhany! Az esővédő teljesen kicsi a babakocsira. Rá tudom tenni, de teljesen látszik, hogy nem passzol rá! Pedig gyári esővédő meg tényleg ahhoz a babakocsihoz való (elvileg). A használati útmutató szerint itthon is ráraktam, megint nem jó. (Elrontani sem lehet a rátevést). Most van egy babakocsink esővédő nélkül, pedig az kéne nekünk mindenképpen! Mit tehetek? A gyártóhoz nyilván nem fordulhatok, mert nem tudok idegennyelven. Mivel a Brendon forgalmazza, ezért csak hozzájuk fordulhatok! Ők meg mosni fogják a kezüket? Mit tehetnék?
2012. febr. 1. 16:55
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
És ha az egész szériahibás? Akkor adnak megint egy kicsi esővédőt?
2012. febr. 1. 17:39
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggel megtudod, ha bemenni nem is tudsz, telefonálhatsz. Egyszerűbb, mint magadat hergelni, ez a maximum, amit tehetsz.
2012. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Most ne haragudj meg ,de gy kicsit túlparázod az egészet!

Bemész a Brendonba és megmondják,hogy mi legyen...orvosolni fogják a problémád...

2012. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Menj be a Brendonba vidd be a kocsit, meg az esővédőt, ők ki fogják neked cserélni. Amit adnak újat, ott előttük próbáld rá. Ha az sem jó, akkor tudják majd máshogy orvosolni a problémát, ne aggódj. Mi lepedővel jártunk így, vettem egy 60*120-as lepedőt, kimostam és kb a felére ment össze. Vissza vittem, és kicserélték, minden gond nélkül.
2012. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is segítőkészek a brendonban. Sok termékkel jártam már így. Pl a 36e ftos bébiételkészítőben törött volt a kanál ami hozzá volt. Én nem is tartottam fontosnak, de pár napra rá vettem még minden helyiségben pelenkakukát és ha már ott voltam megkérdeztem, hogy ez volt-e az utolsó darab vagy én fogtam ki a rosszat:D Eszembe se jutott, hogy azért mondjuk vergődjek. Mégis elnézést kértek és 1 héten belül postáztak egy másikat. Úgy, hogy meg se mutattam.


Egyébként tényleg nem akarok rosszindulatú lenni, de egy 60e ftos babakocsitól sem kell csodát várnod. Lehet, hogy elsőre 60e ft nem tűnik kevésnek, de nézd meg, hogy egy középkategóriás babakocsi milyen áron van manapság. Tényleg nem rosszindulat. Nem akarom, hogy megsértődj. Mikor én vásároltam mindegyik típushoz kértem tapasztalatokat. Hát sorra jöttek az ,,így elgörbült, így kitört, így elszakadt..." kommentek. Szerintem ezeknek a babakocsiknak azért sok az áruk, mert nem érnek ennyit!!!

Egy drágább termékkel is sokszor adódhat probléma, de ha valami nem garanciális történik sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy kapsz hozzá alkatrészt. Meg gondolom a következő gyerek se egy éven belül fogja használni...

2012. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
53%
De ha ez a fajta tartozik hozzá, akkor nem fognak egy mésikhoz tartozót odaadni neked, szerintem. Ez nem olyan dolog, hogy pl. törötten vásároltad vagy ilyesmi. Ehhez ez tartozik, ha nem nézted meg, akkor ez van.
2012. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

én nem értem :)

egy esővédőért akarod visszacseréltetni a babakocsidat? és ha nem teszi meg a brendon akkor pórul jártál? :)

szerintem aludj rá egyet mert nagyon eltúlzod :)


az esővédő a babakocsin kb. 2000.-. a dm-ben is kapsz egyet.

brendonban kedvesen, majd megnéznek pár esővédőt és gondolom ingyen adnak egyet.

de tényleg lehet az is, hogy nem jól tetted fel. előfordul. én is először rosszul használtam, egy anyuka mondta a játszótéren, hogy húzzam hátrébb és a fogantyút húzzam ki :D

de ha bemész a DM-ben is nagyon jó esővédő van, nekem a nagy P.C babakocsimra is, a kicsi esernyősre és a kagylóüléses babakocsinkra is jó volt!

2012. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Én 1X vettem a Brendonban egy babakocsit amihez volt egy esővédő, amikor rápróbáltam kiderült, hogy nem is az ahhoz való esővédő. Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán járt volna a kocsihoz. Joolz kocsit vettünk és Quinny Buzz esővédőt adtak hozzá, de szerintem csak beleesett vagy nem tudom. Én vettem egy univerzálisat, ami szerintem a legjobb. Jó volt később a mózeshoz, de a kagylóüléshez is. Igaz nem dizájnosan állt rajta, de védett :)

Egyébként nekem is akárhányszor bajom volt a brendonos cuccokkal mindig segítőkészek voltak.

Kicsit nekem olyan bmeg a fűnyíródat nyuszika a hozzáállásod, előre felhúzod magad, pedig lehet, hogy nem is lesz semmi gond a reklamációddal, de ha meg sem próbálod...Egyébként megkérdezhetem, hogy milyen kocsit vettetek?

2012. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 sumergo ***** válasza:
61%

Az nagyon jó, hogy velük még nem is beszéltél, de már szidod őket! Nekem csak jó tapasztalataim vannak velük, egyik alkalommal, mikor vásároltunk, láttuk, hogy visszavittek egy babakocsit, mert 2 hét használat után kifakult. Ez sem a Brendon hibája volt, mégis elnézést kértek, és kicserélték. Mondták, hogy megreklamálják a beszállítónál. A beszállító, meg nyilván a gyártóhoz fordul majd.

Nem kell előre köpködni. Remélem a gyerekedet nem erre a viselkedésre tanítod majd!

2012. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
6%

"Remélem a gyerekedet nem erre a viselkedésre tanítod majd!"


Na, pontosan ezért lesz mindig, mindig vita a gyermekvállalás kategóriában, mert az anyukák NEM BÍRJÁK KI, hogy ne köpjenek oda egy ilyen fenti mondatot egymásnak. Gratulálok, te meg tantsd erre a tiédet, hogy kössön bele mindenkibe, csodás nevelés lesz a tiéd is. Jaj istenem...

2012. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!