Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Póruljártam a Brendonnal?

Póruljártam a Brendonnal?

Figyelt kérdés
3 hete vettünk a kislányomnak egy új babakocsit, mert a réginek kitörött a kereke. Összespóroltuk az összes pénzünket, hogy egy olyan babakocsit vehessünk neki, ami később jó lesz a tesónak is, meg több szempontunknak is tökéletesen megfelelt. Nem volt olcsó sem, majdnem 60.000 Ft. Ma mentünk tanácsadásra és elkezdett szállingózni a hó. Gondoltam felteszem az esővédőt. Ekkor jött a hidegzuhany! Az esővédő teljesen kicsi a babakocsira. Rá tudom tenni, de teljesen látszik, hogy nem passzol rá! Pedig gyári esővédő meg tényleg ahhoz a babakocsihoz való (elvileg). A használati útmutató szerint itthon is ráraktam, megint nem jó. (Elrontani sem lehet a rátevést). Most van egy babakocsink esővédő nélkül, pedig az kéne nekünk mindenképpen! Mit tehetek? A gyártóhoz nyilván nem fordulhatok, mert nem tudok idegennyelven. Mivel a Brendon forgalmazza, ezért csak hozzájuk fordulhatok! Ők meg mosni fogják a kezüket? Mit tehetnék?
2012. febr. 1. 16:55
1 2 3 4 5
 1/41 Kerria ***** válasza:
100%
Egy év garancia van a babakocsikra, jelezd a problémádat a Brendonban. Szerintem ez is beletartozik a garanciába, mert a babakocsi részét képzi az esővédő!
2012. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen menj be a Brendonba.Nekem az a tapasztalatom,hogy segítőkészek ott és foglalkoznak a vevőkkel.Talán ez is benne van azokban a borsos árakban,amikkel dolgoznak.Remélem sikerrel jársz! :)
2012. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Menj be a Brendonba. Nekünk egyszer egy 45 ezer forintos autósülést cseréltek ki, kedvesek voltak.
2012. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Menj el a Brendonba, mond el mi a gond. Biztos vagyok benne, hogy segíteni fognak. Nekem eddig bármi problémám volt az ott vásárolt termékekkel, azonnal kicserélték!
2012. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
51%
Nem a Brendonnal jártál pórul, hanem nem néztél meg elég körültekintően egy terméket, amiből sajnos van a piacon. Nem mind arany, ami fénylik, azaz nem mind tökély, ami drága. Ha ennyi pénzt kiadsz valamire, meg kell nézni minden tartozékát, pláne esős időben az esővédőt......nem kell egyből a Brendont hibáztatni hogy tuti mosakodni fognak, hanem be kell menni, és meglátod, mit tehettek. Ha semmit, az is előfordulhat, elvégre a termék maga ilyen, nem pedig hibás vagy valami. Esetleg visszaveszik, ha jófejek.
2012. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Nem jártál pórul, ezt ne vetítsd így előre. Menj be és normálisan mondd el, mi a problémád. Nekem eddig minden Brendon üzlettel jó tapasztalataim vannak, segítőkészek (Nyíregyháza, Debrecen, Budaörs)
2012. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
no panic, vannak univerzalis esovedok! kb 1000 ft..
2012. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy nem veszik vissza, mert maga a babakocsi már használt. Persze nincs semmi hibája, de a kerekein látszik, hogy volt már utcán. Ez sajnos most derült ki, eddig nem használtuk az esővédőt, teljesen original volt. A babakocsi tökéletesen működik, azzal semmi problémánk.
2012. febr. 1. 17:30
 9/41 anonim ***** válasza:
Nem kell a babakocsit visszavenniük. Adnak egy esővédőt egy másik készleten lévő ilyen babakocsiból, vagy pedig rendelnek a nagykerből egyet neked.
2012. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Sajnos nem 1000 Ft az univerzális esővédő, meg elég designes kagylóüléses babakocsiról van szó, úgyhogy nem hinném, hogy létezik ilyenre univerzális. Meg azért adtam ki rá ennyi pénzt, hogy normális babakocsink legyen, nem szedett-vedett más-más kiegészítőkkel. Ragaszkodom a gyári esővédőhöz, ha már ennyi pénzt kifizettünk érte! Akkor még én vegyek 3-4 ezerért megint olyan esővédőt ami nem passzol rá rendesen. Félre ne értsetek, nem a Brendont hibáztatom, a gyártónak írnék, de a világ másik feléről nem hinném, hogy ezzel foglalkoznának. Így csak a Brendonhoz fordulhatok. És tudomásul vettem, hogy mi is hibásak voltuk, mert nem próbáltuk rá az esővédőjét. De ki a franc gondolta volna, mikor manapság minden 3. anyuka neten rendel babakocsit, meg nem hinném, hogy mindenki felpróbálja pont az esővédőt. A tanulópénzt megfizettem!
2012. febr. 1. 17:38
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!