Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Póruljártam a Brendonnal?

Póruljártam a Brendonnal?

Figyelt kérdés
3 hete vettünk a kislányomnak egy új babakocsit, mert a réginek kitörött a kereke. Összespóroltuk az összes pénzünket, hogy egy olyan babakocsit vehessünk neki, ami később jó lesz a tesónak is, meg több szempontunknak is tökéletesen megfelelt. Nem volt olcsó sem, majdnem 60.000 Ft. Ma mentünk tanácsadásra és elkezdett szállingózni a hó. Gondoltam felteszem az esővédőt. Ekkor jött a hidegzuhany! Az esővédő teljesen kicsi a babakocsira. Rá tudom tenni, de teljesen látszik, hogy nem passzol rá! Pedig gyári esővédő meg tényleg ahhoz a babakocsihoz való (elvileg). A használati útmutató szerint itthon is ráraktam, megint nem jó. (Elrontani sem lehet a rátevést). Most van egy babakocsink esővédő nélkül, pedig az kéne nekünk mindenképpen! Mit tehetek? A gyártóhoz nyilván nem fordulhatok, mert nem tudok idegennyelven. Mivel a Brendon forgalmazza, ezért csak hozzájuk fordulhatok! Ők meg mosni fogják a kezüket? Mit tehetnék?
2012. febr. 1. 16:55
1 2 3 4 5
 21/41 sumergo ***** válasza:
Nem fogok haragudni a gyerekemre, ha az ilyen előre eldöntős embereket nem fogja szeretni, mellesleg megjegyzem te pontosan úgy reagáltál az én válaszomra, ahogy én a kérdező felvetésére. A különbség abban van, hogy én NEM kérdeztelek! Ha nem kérdeznek, én nem válaszolok, remélem erre megtanítod a gyerekedet. Valamint én nem rosszindulattal írtam, te viszont....
2012. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Én is hányok az olyanoktól akik mindenhez csak a ,,gyerekedet is erre fogod tanítani?" szöveggel jönnek...kb minden 10. kérdésben van egy ilyen és innentől jön a vita. Annyira okos az ilyen...komolyan mondom... A kérdező a brendonos babakocsijával kapcsolatosan tett fel egy kérdést nem pedig a gyereke neveléséről...
2012. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Én nem brendonban vettem, de én is azt hittem kicsi rá, de csak rá bírtam tenni. Vannak olyanok, amik nem védik az egész kocsit csak azt a felületet ahol ül a baba. Na mindegy.


Menj be a Brendonba és beszélj velük. Szerintem biztos nem fognak elhajtani, vidd a kocsit is meg az esővédőt is és mutasd meg. Nekem is segítettek gyerekülés kérdésben, és nagyon kedvesek voltak.


Azért jó, hogy őket meg sem kérdezted még, de már azt feltételezed, hogy mosni fogják a kezüket?!

2012. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Kedves sumergo, most már mutogathatsz másokra :))) Kár volt..
2012. febr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Ja, nem rosszindulattal írtad,mi? Tudod kinek hazudj. Ilyet az ember nem ír puszta emberbaráti kedvességből, ugye te sem gondolod komolyan?
2012. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Nem kell egymásnak, meg nekem se esnetek! Tessék itt van amiért már eleve megkérdezni is félek a Brendont, hogy akkor most mi van ilyenkor:


[link]

2012. febr. 2. 13:35
 27/41 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha be sem mész csak hergeled magad annak semmi értelme.

Nekem már cserélt vissza kocsit a brendon, mert a kocsi hibás volt. A barátnőm meg vett egy Hauck kocsit aminek először eltörött a váza --->kicserélték a vázat, majd utána olyan furcsán tudta tolni. Gondolkodott rajta, hogy vajon ő érzi rosszul vagy tényleg van valami gond, így bármilyen cikinek is hangzik visszavitte és megint elvitték megnézték javították.

Ha meg sem próbálod akkor nem fogod tudni, hogy hogy jársz. Akkor kár szidnod a brendont, max, ha visszaviszed és le sem szarnak. Hozzáteszem, ha a gyártó ilyen esőzsákot gyárt azzal ők nem tudnak mit kezdeni, max jelzik a gyártó felé és ha rendesek akkor adnak neked egy zsákot, hogy ne legyél elégedetlen.

A linkelt hölgynek is igazából a babakocsi minőségével volt gondja, amiről véleményem szerint a brendon nem sokat tehet, max jelzi, de az egy másik ügy.

2012. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! ne haragudj de én soha nem értem az ilyen embereket mint te. kiírsz egy kérdést, másnap még mindig a netet bújod, hogy miért szemét a brendon, de felemelni a telefont nem bírod? miért nem őket kérdezed meg mielőtt hatalmas problémát csinálsz az egészből?

2 óra van, simáén elmehettél volna ma.

a másik meg, nem a babakocsid a rossz hanem egy 2000.-os extrája amit minden babakocsiban meg tudsz venni. de biztos vagyok benne, hogy ha nem puffognál, akkor adnának egyet a brendonban!

és tényleg az is lehet, hogy nem jól teszed fel

2012. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

az esővédőt minden bababoltban meg tudsz venni, bocs :)


elolvastam a linkedet, szörnyű!!! az ilyen emberektől mentsen az Isten! a babakocsik ilyenek, nem csak a 200.000.-, a 400.000.-is, a babák 5-6 hónaposan kinövik a mózest. a brendonnak meg semmi köze ahhoz, hogy az a márka hogy van legyártva. korrektek voltak, szervizbe küldték VOLNA a kocsit de a vevőnek azonnal kellett megoldás. én is forgalmazó vagyok, egy-két ilyen hülyével én is találkozom, pont a héten is kifogtam egy ilyet. megmondta mennyije van egy termékre, csak a legolcsóbb fért bele. most, fél év használat után nem tetszik neki, vegyem vissza, ráfizet és adjak helyette egy olasz márkájút. és mit csinálok a használt szarjával???? én itt több mint 100E-t bukhatok azért mert nem tetszik neki. na a linkeden ugyan ilyen hisztis a csaj.

te ne legyél ilyen, menj el reklamálni

2012. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!!!


Ne legyél már ilyen szerencsétlen!!!!Menj be a Brendonba!!!


Várjuk a fejleményeket!!!


Utólag majd te is meglátod, hogy nem is volt olyan nagy dolog!! De most fejezd be a magad hergelését és indulj!!!!


Köszi!

2012. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!