Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Póruljártam a Brendonnal?

Póruljártam a Brendonnal?

Figyelt kérdés
3 hete vettünk a kislányomnak egy új babakocsit, mert a réginek kitörött a kereke. Összespóroltuk az összes pénzünket, hogy egy olyan babakocsit vehessünk neki, ami később jó lesz a tesónak is, meg több szempontunknak is tökéletesen megfelelt. Nem volt olcsó sem, majdnem 60.000 Ft. Ma mentünk tanácsadásra és elkezdett szállingózni a hó. Gondoltam felteszem az esővédőt. Ekkor jött a hidegzuhany! Az esővédő teljesen kicsi a babakocsira. Rá tudom tenni, de teljesen látszik, hogy nem passzol rá! Pedig gyári esővédő meg tényleg ahhoz a babakocsihoz való (elvileg). A használati útmutató szerint itthon is ráraktam, megint nem jó. (Elrontani sem lehet a rátevést). Most van egy babakocsink esővédő nélkül, pedig az kéne nekünk mindenképpen! Mit tehetek? A gyártóhoz nyilván nem fordulhatok, mert nem tudok idegennyelven. Mivel a Brendon forgalmazza, ezért csak hozzájuk fordulhatok! Ők meg mosni fogják a kezüket? Mit tehetnék?
2012. febr. 1. 16:55
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Jólvan megyek a Brendonba, de

1. Makón élek ahol nincs Brendon

2. Holnap megyünk Szegedre

3. Mindenképp holnap megyünk amúgy is a Brendonba, mert rendeltem egy terméket ami holnap jön meg.


Nem értem, hogy miért olyan nagy gond, hogy nem egyből pattanok és indulok. Azért szerdán tettem fel a kérdést, mert pénteken úgyis megyek, gondoltam csütörtökig kapok esetleg olyan választ is, hogy más is járt hasonlóan, és ez meg ez történt, de sajnos csak olyan válaszok jöttek, hogy azonnal fussak a Brendonba. Hát köszönöm, holnap futok is! Okosabb nem lettem.

2012. febr. 2. 16:56
 32/41 A kérdező kommentje:
Van olyan drága felénk a benzin, hogy 50 km-t nem fogok elfurikázni ma is, meg holnap is. Az már 100km. (Kétszer oda-vissza). Na
2012. febr. 2. 16:59
 33/41 A kérdező kommentje:

14:21-es!


Azért nem kéne egy olyan idiótával hasonlitgatni, aki fél éves ócska babakocsit akar beszámíttatni egy új árába...

Az én problémám egészen más jellegű szerintem. Nem illik vagy egyezik egy kiegészítőm egy adott termékhez. Kb. ez olyan mint ha 2 góliát elemet adnának egy ceruzaelemmel működő távirányítóhoz. Gondolom kicseréltetnéd nem? Szerintem egy babakocsi ennél sokkal fontosabb dolog. Majd megoldják ahogy akarják, lehet, hogy nem a Brendon tehet róla, de én se! Mivel ők forgalmazzák, ők vállalták a garanciát, meg amit akarnak, ezért kötelesek orvosolni a problémámat. De az se érdekel, ha egyenesen a gyártóhoz fordul. Leszarom, oldja meg ahogy akarja.

2012. febr. 2. 17:08
 34/41 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Oké!!!NA!:)))


Várjuk a fejleményeket.

Amúgy én sem tudnék rohangálni, mivel tőlünk 80km a Brendon, de egy telefont mindenképp megejtettem volna, hogy mire egyek, rajta legyenek a megoldáson.

2012. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

mire megyek!:)


(bocs, diétázom:D)

2012. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

nem az a baj, hogy nem egyből pattansz, hanem inkább az, hogy azelőtt felhúzod magad mielőtt tudnád egyáltalán, hogy a másik fél hogy reagál az esetre...


Azért majd számolj be róla, hogy mi volt. Egyébként melyik ez a kocsi?

2012. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Amúgy van telefon is. Én már felhívtam volna őket, hogy mire számítsak, ha már ennyire kiakaszt az ügy!
2012. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Felhúzom magam, meg hergelem magam...ezt honnan szeditek? Halál nyugodt vagyok. Itt ha valaki feltesz egy kérdést az valójában fel is kell, hogy húzza magát???!!!
2012. febr. 2. 21:23
 39/41 anonim ***** válasza:

Most nem illesztgetem be a hozzászólásaidból, hogy honnan vesszük, hogy kicsit felhúztad magad...elég ha a nyitókérdés utolsó 3 mondatát elolvassa valaki.

Anélkül, hogy utánajártál már azon tanakodsz, hogy a brendon mossa-e a kezeit. Na többek között ezért jött le úgy mindenkinek, hogy felhúztad magad...na meg a dühödt brendonos nős linked miatt (mondjuk, ha én halál nyugodt vagyok valami miatt akkor tuti nem kutakodok a neten problémás esetek után, de mások vagyunk)


Viszont megnyugtató, hogy nem húztad fel magad előre :) Remélem sikerrel jársz :)

2012. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

14:21-es!

látod, a példámat sem értetted!

nem, nem cserélnék ki a brendon helyében a babakocsidat csak az esővédőt. így értettem a példát is, te is azt írtad, hogy a babakocsit akarod kicseréltetni

2012. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!