Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy aludt babátok éjszaka?

Hogy aludt babátok éjszaka?

Figyelt kérdés

9 hónaposom még csecsemőkorában sem aludt ilyen rosszul, mint az elmúlt éjszaka. Ráadásul a 3,5 éves nagyfiam is későn aludt el, és reggel 6 óra előtt már kukorékolt.

Van valami a levegőben? Ezt az erős hidegbeáramlást érezhetik?


2012. febr. 2. 08:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nagyjából ahogy eddig. Én ott aludtam az ikrek között (1,5 éves fiúk), az minden éjjel így alakul végül, mert már nincs erőm kijönni se miután többedszerre keresnek, nemhogy visszamenni annyirszor.

3 éves múlt az én nagylányom is, ő most már két hete folyamatosan kiköltözik apához, hol 2kor , hol csak reggel 6kor. Most is itt van, fiúk már 7 óta nem érnek rá megállni. :-)

Miután felkelt is nyűgös volt a pici? Nem lehet hogy a foga?

2012. febr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mind a 4 gyerekem jól aludt.
2012. febr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6hónapos a kislányom 3 óránként kelt egész éjjel:(sose csinált ilyet.katasztrófa volt az éjszakánk a fiam 3 éves és ő is egész éjjel forgolódott,és átjött hozzánk aludni pedi már rég külön alszik majd 6kor volt nálunk is végleges ébresztő:(:(sztem az idő miatt ilyenek:(
2012. febr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Amikor felébredt éjjel, semmi gondja nem volt. Nem volt nyűgős, nem hisztizett, nézelődött és magyarázott. Fogzik keményen, 6 már kibújt, de eddig sem viselte meg, nem hiszem, hogy az a gond. Ébredés után sem volt semmi gond egyiknél sem, nekiálltak játszani.
2012. febr. 2. 08:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom három hónapos, kb. másfél órával ezelőtt tettem fel én is egy kérdést ezzel kapcsolatban: tegnap délután 4-től ma reggel fél 7-ig nyikkanás nélkül durmolt (igaz, ő kedden oltást is kapott).
2012. febr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mint a bunda. Este 7-kor elájult (napközben csak fél órát aludt) és reggel fél 7-kor kezdett el "nyüszögni". 11,5 hónapos.
2012. febr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kíváncsicska ***** válasza:
Ahhoz képest hogy a 2 hónapos oltást tegnap kaptuk meg és hőemelkedése is volt éjféltől fél 7ig aludt szerencsére.
2012. febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia!2,5 éves kisfiam kb.8x volt fent.Amúgy sem jó alvó,de ez az éjszaka különösen rossz volt.Nem tudom,hogy a hidegfront vagy az,hogy tegnap nem tudtunk menni sétálni?!
2012. febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A szokásos este 8-tól reggel 7-ig aludt. A fiamnak most jön is a foga.
2012. febr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jól aludt. Véééééééééégre!! 7 hónapos
2012. febr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!