Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most őszintén! Van köztetek...

Porcukormókus kérdése:

Most őszintén! Van köztetek olyan, aki együtt él az anyósával és az égvilágon semmi baja sincs vele?

Figyelt kérdés
Én is együtt élek az anyósommal. Persze nem erről álmodtam kislánykoromban, de azért olyan nagy dráma nincsen. Az unokáját meg egyenesen imádja.
2012. jan. 28. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Hát én hála égnek nem élek együtt az anyósommal, apósommal vagyunk mi
2012. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem élek együtt az anyóssal,de semmi bajom vele.Elvagyunk és imádja az unokáit én meg hálás vagyok neki,hogy felnevelte nekem a fiát.:))Ez lehet,hogy így hülyén hangzik....de nélküle nincs ilyen jó férjem!:)
2012. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

300km élünk egymástól,de még így is van bajom vele.

Nem egy egyszerű eset, és ami azt illeti, én sem vagyok az, mert nayon nem szeretem ha beleszólnak a dolgaimba.

2012. jan. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Én éltem együtt az anyósommal addig még nem volt meg a kislányom semmi bajom nem volt vele.Pár éve külön költöztünk és most érkezett meg a kislány most sincs vele bajom.De szerintem ha együtt élnénk sem lenne vele bajom jól kijövünk egymással.SZERENCSÉRE!!!!!!!!
2012. jan. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem élünk együtt..de szeretem az anyósomat és az apósomat is..

Amikor eljönnek hozzánk ,10 hós a kislányom...mindig kérdezi,hogy mit ,hogy csinálok mert nem akar "belekavarni" pld. nem kapkodja fel...stb.

Jófej nagyon..amikor poénkodunk egymással szoktam is neki mondani,h :mama merek én neked ellent mondani..egy anyóskának:DDD jókat röhög rajtam:) jah és tegezem... Ő szerette volna!

2012. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az utolsó, én is tegezem anyósomat, apósomat, és együtt is élünk. Néha vannak súrlódások (inkább apóssal, mert csak azért is ad olyat a gyereknek, amit én nem engedek, pl. ebéd előtt csokit), de egyébként jól kijövünk.
2012. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!