Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetés után most akkor...

Fürdetés után most akkor olajozni vagy hintőporozni kell a babát? 5 hós

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyiket sem csináltam soha. Ennek ellenére (vagy épp ezért?) nagyon szép bőre van a lányomnak.
2012. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak olajoztam, de fürdetés előtt, utána semmi, csak popsikrém.
2012. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem használtam eggyiket sem.
2012. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hintőport csak nyáron "kentem" a nyakára, mellkasára, hátára, hónaljára, hogy kellemesebb legyen neki(izzadás miatt). Olajat nem használtam szinte sose, csak újszülöttként, amikor azt mondta a védőnéni, hogy a hajlatokat fürcsi előtt be kell kenni. A bőrgyógyászunk szerint az olaj nem is jó, mert eltömíti a pólusokat. Akkor inkább valami testápoló. Én csak akkor kenegettem testápolóval, amikor láttam, hogy száraz a bőre.
2012. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi elotte olajoztuk, bar az inkabb a babamasszazs miatt volt. A hintoporrol azt mondta a vedono, hogy semmikepp se hasznaljam, mert belelegezheti a gyerek.
2012. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olajat nem használtam, inkább testápolót, amíg száraz volt a bőre.

Hintőport csak nyáron a nyakára és a hónaljára, ha kipirosodott.

2012. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ööö, 2 éves a fiam, és egyiket sem csináltam (leszámítva a küldökcsonk ápolását).

Gyógyszertári testápolóval kenem a mai napig, amikor látom hogy kicsit szárazabb a bőre.

2012. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. febr. 2. 11:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt olajoztam, utána hintőporoztam, de csak a nyakát, és a hajlatokat, ahol bőrredők vannak. Mind a két gyereknél így csináltam, nekünk jó volt.
2012. febr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!