Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos koráig kell a...

Hány hónapos koráig kell a babákat olajozni és hintőporozni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Én soha nem hintőporoztam.Olajat is csak a fürdővizébe rakok.Akkor kell olajozni,ha száraz a bőre,de tapasztalataim szerint sokkal jobb testápoló a gyógyszertári fürdetőkrém.
2008. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem használom egyiket sem. A védőnőm szerint eltömíti a pórusokat. Fürdetés előtt jól belemaszírozom a bőrébe a fürdetőkenőcsöt és a vízben lemosom. Ettől gyönyörű a bőre. Igaz havonta egy tégely kenőcsöt el is használunk. A fiam jó hurkás és sosem volt még piros a hurkák alatt, még a nyári forróságban sem.
2008. szept. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kb 2 hós koráig olajoztam a babámat, míg tartott a gyógyszertári babaolaj. Utána a doki bácsink azt mondta, ha száraz lenne a bőre, inkább a gyógyszertári fürdetőkrémmel kenjem be pancsi után. Hintőport soha nem használtam, szeritnem csak kiszárítja a baba bőrét.

2008. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak a hajlatait olajoztam fürdés előtt, és a fejbőrét, ahol koszmósodásra hajlamos. Hintőport pedig a talpára használtam, mert a nyári melegben megizzadt. Amikor úgy láttam, hogy szárazabb a bőre, átkentem az egész testét napraforgóolajjal (sajnos a babaolajakat én nem bírtam, mert kipattogott a kezem tőle).
2008. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak a fejét olajoztam,ha koszmós volt és egy picit öntöttem a fürdővízbe. Hintőporozni meg minden hajlatát hintőporoztam,mert ő nagyon dundi volt. Én 6 hónapos koráig csináltam. És amúgy sztem is jobb a gyógyszertári fürdető a Hidrofil,mert könnyebben beszívódik mint az olaj.
2008. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és én eleve azzal fürdettem és ha száraz volt a bőre akkor fürdés után is be lehetett neki kenni vele.
2008. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!