Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell hintőporozni a...

Meddig kell hintőporozni a babákat fürdés után?

Figyelt kérdés
Nyakát,hóna alatt
2011. márc. 21. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. sosem kellett, azt mondta védőnőnk hogy felesleges, ha nincs semmit bőrhibája amire kéne.
2011. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kisnita ***** válasza:
100%
Én nem hintőporoztam soha mert eleve úgy született, hogy száraz volt a bőre, túl hordtam és felázott a magzatvízben, nagyon érzékeny bőrű baba volt. De egyébként sem ajánlotta a védőnőm a hintőporozást mert szerinte összecsomósodik a hajlatokban és kényelmetlen a babának és a baciknak is kedvez. Meg fürdetéskor csak a macera van vele.
2011. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért, kell?

Én soha nem hintőporoztam, amikor nyáron nagy meleg volt, akkor is azt mondta a doki, többet ártok mint használok vele, mert a nedves melegben összetúrósodik, és a baktériumok melegágya.

2011. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom kisanita is tök ugyanazt írta.
2011. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta a doktor ,hogy a hintőpor lábgombára való ! Egyáltalán ne használ inkább krémezd ,olajozd !
2011. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is babaolajjal tisztítottam le a hajlatokat, sosem használtam hintőport.Ha picit piros, neogranormon is jó rá, vagy sudocrem, vagy a gyógyszertári popsikrém is kiváló.
2011. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sosem hintőporoztam a fiam, mivel száraz a bőre. Én is babaolajat használtam a hajlatokra, tökéletes volt.
2011. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én se hintőporoztam soha a gyerekeimet.
2011. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak a popsijára használok hintőport, máshol nem.
2011. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!