Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hós kislánynak mi lehet a...

17 hós kislánynak mi lehet a legjobb ajándék névnapra? Lent

Figyelt kérdés

Valami nem túl költségesre gondoltam, majd szülinapjára. Hétvégén lesz a névnapja, ráadásul nekem is aznap lesz, ezt valahogy nem lehet felhasználni ajándékként? Semmi ötletem nincs, eddig nem is találkoztunk (összeveszés miatt), mikor született kapott tőlem egy sapkát és egy szandált.

A nagynénije vagyok. Tudtok valami jó ötletet? Vagy arra is gondoltam h egy elég csak szóban felköszönteni és valami csoki (bár ezt nem akarom)vagy szinező??



2012. febr. 2. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

17 hós még nemigen fogja értékelni a színezőt. De ha valami hasonló kaliberű dologra gondolsz, akkor pl. könyvet javasolnék. Az enyéim ilyesmi idős korukban imádták az efféle könyveket: [link] lépésre@@alexandra&SrcField=sfMegnev@@KiadoNev&SrcCategory=&

CategoryID=AOCC&Price=&CBStock=Checked&CBDiscount=&LastDays=2

0&BookID=716191

2012. febr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, másolás-beillesztéssel működik a link.
2012. febr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Színező? Egy 17 hós gyereknek? Pff... Kérdezd meg az anyukát hogy mire lenne szükségük.
2012. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ezért kérdeztem meg kedves 2., mert gondoltam h a színezőhöz még kicsi, mivel nincs gyerekem, nem tudom hogy mi lenne a legjobb neki, itt meg vannak sokan akik hozzá értenek.

2012. febr. 2. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Tegnap volt pont a 18 hós kislányom névnapja. Ezeket kapta: kis hátizsák (800 Ft), játék babakocsi (2200 Ft), Anna és Peti könyv (2000 Ft). Nagyon örült mindegyiknek. De nagyon szereti még az állatos mesekönyveket. Valamint fürdésnél nagy "sztár" a Tapasz a csempére" játék. Pont most akciós a Corában :-)


Remélem tudtam segíteni :-)

2012. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!