Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ajándék lenne a legjobb...

Milyen ajándék lenne a legjobb a kisbabának?

Figyelt kérdés

Tegnap egy kedves barátunknak megszületett a kisfia. :)Valamilyen egyedi, ötletes dolgot szeretnénk.

Van valami ötletetek? Ilyenkor minek örülnek a legjobban a szülők?


2010. szept. 26. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

pelenkatorta

[link]

kiskesztűk - ez általában kimarad a beszerzett dolgoknál első babánál mert senki nem hiszi mekkora kis karmocskái vannak a picuroknak :)

vicces? cumis lázmérő vagy mi egy plüsbe bújt melegvizespalackot kaptunk.

A másik amit ifjú apukaként párom kapott az néhány füldugó volt...

2010. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ez a torta nagyon jó.Köszi az ötletet. :))) Szerintem ez lesz majd, de várom még az ötleteket.
2010. szept. 26. 16:26
 3/13 anonim ***** válasza:

Kis kép a baba adataival:

[link]

2010. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Én-mint 2 gyerekes anyuka-nem így gondolom.Mivel már bontott pelenkáról(és újszülöttről)van szó,nem biztos,hogy hasznos ajándék lenne(persze ötletes és jópofa).Gondolom nem holnapra kell(de ha igen,mert a kórházba mész Hozzájuk),akkor Anyukának gyümölcslé,gyümölcs,a kicsinek valami ruha(1-el nagyobb méretet((a méretet gondolom tudod,mert az értesítő sms-ben mindig megírják,hogy milyen hosszú a pici,és mennyivel született)).Ami szerintem praktikus:bontatlan pelenka(előtte van időd érdeklődni,hogy milyen márkájút,méretűt használnak),popsitörlő,hintőpor,ruha(szintén tudsz érdeklődni,a bodyk mindig jól jönnek),valami hordozóra,babakocsira tehető játék.A plüss állatok aranyosak,de sok hasznát nem veszik a szülők(rakosgatni kell,oda nem lehet adni a picinek a szőr miatt stb).Anyukának vihetsz virágot(haza már nyugodtan,nem minden kórház "díjazza"),testápolót,tusfürdőt,gyümölcsöt,valami finom desszertet stb.
2010. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok.Az első válaszolóra gondoltam,BOCSI!
2010. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem holnapra kell. És nem is a kórházba megyek, mert picit náthás vagyok. így nem megyek a pindúr közelébe.

Igazából minden megvan már nekik, ezért gondoltam eredetire.

Köszönöm nektek is a választ. A kép is nagyon aranyos.

2010. szept. 26. 17:45
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is 2 gyerekes anyuka vagyok, és szerintem a pelenkatorta nagyon jó! Semmi baja nem lesz a gyereknek a "már bontott" pelenkától, ez nem steril termék!


Én még ezt tudnám ajánlani:

[link]


Hasznos és praktikus is, mégiscsak mutatósabb, mint egy kockás füzetbe írkálni. Magának úgysem igen vesz ilyet az ember, de ajándékba tök jó.

2010. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%

Mint kisgyermekes anyuka, akiknél szintén minden megvan, ami szükséges, semmi fantáziadúsat és vicceset vagy eredetit nem látok abban, hogy egy csomag pelenkát tortaként csomagolnak. Én ilyet csak olyan helyre vinnék, ahol tudom, hogy pénzszűkében állnak - nekem ez kb. olyan, mintha WC-papírt kapnék ajándékba.

A baba-emlékkönyv is tipikus ajándék, nekünk is több van - nem eredeti, én nem javaslom.

A ruhát sem, mert akinek nincs gyermeke, az többnyire nem a legpraktikusabb darabokat választja ki.

Ami szerintem jó lehet:

kis textil könyv a babának (DM, Ikea, de máshol is van)

lábcsörgő - ez szerintem nagyon jó, mert többnyire nem is ismerik a szülők, hogy ilyen van, viszont a babának nagy élmény, ha elkezd kalimpálni a lábaival és viszonylag hamar el is jön ez az időszak. Több helyen is lehet kapni, keress rá a neten. (nekünk ilyesmi volt: [link]

2010. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Gyűjtemény a szülinapi újságcikkekből.

Egy üveg aszú a gyerek évjáratából, 18 évesen felbontva isteni ajándék lesz, nálunk ez hagyomány.

Anyukának virág, apának is valami apró kedvesség, ha tesó van neki is illik vinni valamit.

A pelenkatortát te is meg tudod csinálni, de szerintem felesleges, mert rém nehéz tárolni, ha a méret még nem jó. Elég zacskóban, a pelusnak mindenki szokott örülni.

Ha ruhát viszel, akkor legalább 68-astól gondolkozz, inkább nagyobbat, nagyobbat, mert sokan mostani méretet adnak majd és egy áldás, ha valaki tovább is lát.

2010. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg egy ilyen?

2010. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!