Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bajt jelen hogy a 2,5 hós...

Bajt jelen hogy a 2,5 hós kisfiam a hasáról a hára fordul és nem fordítva?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Majd később fog hátról hasra is fordulni.
2012. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, sőt nagyon ügyes :)
2012. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kerria ***** válasza:
Nem gond, az én kislányom (2 hós múlt) is csinálja. A doki azt mondta, sokszor ezek még nem is tudatos átfordulások (ezen mondjuk meglepődtem). Nem mindig sikerül még neki, de addig variálja a kezét-lábát amíg sikerül, emiatt nem értem a dokit.
2012. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat! azért tettem fel ezt a kérdést met olvastam valamelyik átfordulós kérdésnél a válaszokat és ott írta valaki hogy feszes izmokra utal vagy vmi ilyesmi volt és megijedtem hogy baj van a picurkám izm aival.
2012. febr. 2. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:

hat, nem akarlak ijesztgetni, felre ne ertsd

mi is forogtunk, nem is egyszer mar 7 hetesen, csakhogy ez engem nem hagyott nyugodni, es elmentunk neurologushoz. Mint utobb igazam volt, tenyleg nem jo ha ilyen koran forog, mert ez tulajdonkeppen nem forgas, hanem esés, az egyik keze gyengebb volt, igy a masikkal ha nyomta fel magat, a gyengebb kezen atesett. Distonia lett a diagnozis, mivel nem volt veszes, ezert csak minel tobbett kellett hasra tenni es 6 het alatt mar szepen egyenesen tartja magat, mindket kezzel egyforman, igazan forogni majd joval kesobb fognak

2012. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kerria ***** válasza:

Ismerősöm javasolta, hogy vigyük el egy fejlesztő házba, mert ozz kb. 5000 Ft-ért teljesen átvizsgálják a gyereket. Nekik olyat is észrevett, amit a doki nem, és inkább kiadott ennyi pénzt, és így most tornagyakorlatokkal helyre tudták hozni, mint később valami nagy galibát okozzon.


Mi is kb. 1 hónap múlva tervezzük, hogy elvisszük ilyenre. (mozgás, látás, hallás, figyelem...ilyeneket vizsgálnak meg rajta)

2012. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindkét karjára támaszkodva szépen tartja a fejét elég sokáig nézelődik így és nem is mindig fordul át csak ha úgy van kedve volt hogy 2 hétig nem is, már elmúltunk 3 hósak. a védőnő sem mondott semmi rosszat de azért még utána kérdezek. köszönöm válaszotokat!
2012. febr. 2. 12:02
 8/8 anonim ***** válasza:
én is megkérdezem a gyermekorvostól, ha megyünk, mert engem is ijesztgettek a laza izomzattal, mikor újságoltam, hogy 6 hetesen 3X fordult a kislányom hasról hátra. Azóta sem, már 7,5 hetes
2012. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!