Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisbabád rábíznád...

10 hónapos kisbabád rábíznád egy nagyon megbízható és lelkiismeretes nagymamára egy hosszú hétvégére?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Persze. Mindenkinek kell egy kis szabadság, a gyerek jó helyen lesz. Telefon, közlekedési eszköz, minden meg van, ha netalántán némi probléma adódna. Ha ismerik, szeretik egymást és sokat vannak együtt, akkor pedig főleg :)
2012. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kb. 60 km-re megyünk a férjemmel Valentin-napozni! Pénteken megyünk, vasárnap reggel jövünk. Imádják egymást, én is imádom az anyukám, de annyira parázok! Pedig csak szombaton nem találkozunk! Mi lesz, ha elfelejt?
2012. febr. 2. 22:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bíznám rá, maximum abban az esetben ha olyan dolgom van amit semmiképpen nem tudok máshogy elintézni. De valószínűleg akkor meg az apukája ráérne vigyázni rá.

Azért, mert el akarok menni kikapcsolódni pár napra, azért biztosan nem hagynám otthon senkire a babámat, én vinném őt is magammal, persze nyilván nem ugyanaz az élmény de pl. az egyik bababarát hotelbe most egy nagyi ingyen utazhat a családdal, szerintem ezt érdemes kihasználni annak aki ilyesmit tervez és akkor a nagyi tud addig a babára vigyázni amíg a szülők romantikáznak és mégse otthon punnyad az ember...

2012. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Enyém 8 hós, és nagyon jól jönne egy szabad nap, de valahogy az is nehéz érzéseket okoz, hogy 1 órára nagyinál hagyjam, pedig jól kijönnek.

Mikor múlik el vajon ez az érzés?

Szerintem csak egyszer kell túlesni rajta, utána biztos könnyebb lesz!

2012. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy az anyukád az?! :o)))

Azt hittem, egy "idegen" nagyira bíznád. Hát így azért sokkal jobb. :o)


Én nem vagyok jó kapcsolatba az enyémmel, így rá nem bízom soha a gyerekeim, de anyósra igen, ő nagyon klasszul csinálja. Viszont 10 hónaposan nekem még szopiztak aktívan, így akkor még nem hagytam őket rá, csak később.

2012. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már egy hónapja magától abbahagyta a szopizást, azért megyünk most! Más nagyanyjára nem bíznám rá soha, de lehet, hogy még anyósra sem, bármennyire jó fej! Mert mégiscsak 28 éve az anyukám az anyukám, mindent megtett értünk, ő volt bent a szülésnél is, nagyon jó a kapcsolatunk! Ő ajánlotta fel ezt a hosszú hétvégét is! :-)
2012. febr. 2. 22:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp! Érezzétek jól magatokat! Ne aggódj, a babád nem fog elfelejteni! :)
2012. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos ráhagynám a nagyira meg a papóra, de biztos olyan lennék, mint te. Amikor otthagyom, mert elmegyek vásárolni, akkor is mindig telefonálok, hogy mi a helyzet! De szerintem ez így normális, hiszen a te gyerekedről van szó, akinek te tudod, hogy mi a legjobb! :D
2012. febr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csináljatok előtte egy próbát,ha minden oké akkor menjetek nyugodtan szerintem:)
2012. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Akkor sem fogok megnyugodni! :-)))) De már legalább nem furdal a lelkiismeret! :-)))
2012. febr. 3. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!