Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelőt szeretnék...

Légzésfigyelőt szeretnék venni. Melyik fajtáját válasszam, ami megbízható és lehet rá számítani hosszú távon is?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk az Angel jött be nagyon megbízható és nem csak légzésfigyelőként működik így mindig résen lehetsz:-)

2009. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
még miként működik?sajna nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz :(
2009. dec. 1. 10:46
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is AngelCare volt, szerintem még több gyereket is simán "kiszolgál", sosem volt vele gond.
2009. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

és melyik típusa jobb?nézegetem és van olyan hogy:AC100 meg AC300.

Mi a különbség?

2009. dec. 1. 10:53
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kérdezd meg az üzletben! Szerintem ez nem nagy különbség lehet...
2009. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby Control van, ez magyar gyártmány 3 és 4 lapos is létezik belőle, az egész kiságyat beteríti, így nem tud róla lemászni. A Heim Pál gyermekkórházban is ilyet használnak.
2009. dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

FIGYELJ !

Ha jót akarsz magadnak ,akkor csakis ! a BABY SENS 2 -est veszed ! Nagyon jó minőség és tuti nincs fars riasztás ! Állítom a legmegbízhatóbb !!! A Madarász kórház is árul ,de használtan is vehetsz ! Hidd el nagyon jó minőség 10 éve van forgalomba ! Azért ez mondd valamit !

2009. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
angelcare ac 300!!!!
2009. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok bocsánat, hogy későn írok de orvost járunk. Szóval a miénk vezeték nélkül is működik ill. van olyan funkció rajta, hogy ha pl. alszik én kimegyek az udvarra akkor hallom ha felébred.
2009. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Angel Care 300, nagyon szeretem
2009. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!