Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Max.600e forintos keretben...

Max.600e forintos keretben milyen min.100 le-s autót ajánlanátok? Érveket is kérnék, megbízható autót keresek hosszú útra is (németo/ausztria). Van ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 13:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem hogy lényeges hogy ne legyen méregdrága a fenntartása, alkatrészek stb adott esetben, szóval elsősorban nem dízelre pályázok.
2011. máj. 30. 13:54
 2/20 anonim ***** válasza:
Astra 1.6si
2011. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Regi Suzuki sedan 1.6.

En sem vagyok suzuki parti de ez egy igenytelen darab es a kasztnihoz kepest jo az 1.6-os motor is. Megkerdeztem szerelot suzuki, opel es fiat vonatkozasaban ebben az arban es kapasbol a suzukit mondta, csupan szakmai szempontbol, igy en is ilyet vettem az asszonynak.

Dizel kocsik dragabbak mint a benzines igy ugyanannyiert csak oregebbet kapsz ami nem biztos, hogy gazdasagosabb.

2011. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ja, es ezen kivul meg esetleg Opelt ajanlanek en is.
2011. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én egy 124-es Mercedest ajánlanék neked, vagy egy Toyota corollát, vagy egyéb Toyotát, ami tetszik. Fényévekkel jobbak a Suzkáknál
2011. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

14:21


Igen, teny, hogy egy azonos koru merci lenyegesen tobbet tud nyujtani mint egy suzuki de a fenntartasa nem ugyanannyi.

Ezeket a dragabb alaktresz arak miatt nem irtam, mert irtad, hogy gazdasagos kell.

Nekem volt dizel volvo-m, bar az ujabb es dragabb volt desoha tobbet.

Volt regi 5-os BMW-m ami evekig megvolt es imadtam de 10 literes fogyasztas es jo par szazezres szevizkoltseg (3 ev alatt) neha megcsapolta a penztarcam.

Most nem kell mutatos auto csak amivel az asszony el tud menni ide-oda, arra jo a suzuki. Magamnak soha nem vennek olyat amugy. :)

2011. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
En igazabol ezt talaltam [link] csak nem igazan ertek hozza egyenlöre. Elméletben ez jobb mint az astra nemde? Valamint néztem még ezt [link] .
2011. máj. 30. 14:25
 8/20 anonim ***** válasza:
Bar most, hogy visszanezem 124-est irtal amit kb 92-ig gyartottak, (ha jol tudom) igy jocsakn dupla koru mint egy azonos aru opel vagy suzuki.
2011. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Srac vagyok ha nem derült volna ki amugy, en nem vagyok carracist de inkább mászkálnék trabival vagy daciaval mint akármilyen suzukival.
2011. máj. 30. 14:28
 10/20 anonim ***** válasza:

Ezek is németek és már bizonyítottak bőséggel no meg OLCSÓ az alkatrész hozzájuk :


[link]


[link]


Amúgy kiválasztjuk helyetted a feleségedet is ha bemutatod a barátnőidet...

:)

2011. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!