Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fokig viszitek ki babátok...

Hány fokig viszitek ki babátokat sétálni és mennyi időre? És mennyi idős babát? Hóesésben is szokás sétálni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert ijesztgetnek ezzel a szibériai hideggel már napok óta, és kíváncsi vagyok.

2012. febr. 2. 22:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én csak a saját példánkat tudom leírni:

Vittem a gyereket a levegőre mindig, csak ha nagyon esős-nyálas volt az idő, akkor nem. És már másodszor van bronchitisze. :(

Az orvos azt mondta, hogy ne vigyem levegőre egy darabig. Ennek most lesz 2 hete. Hiányzik a séta nekem is és a Manónak is, de inkább gyógyuljon meg, minthogy legyen valami szövődmény. Utánanéztem, hogy mitől alakul ki: melegből megy az ember a hidegbe, illetve a fogzás rásegít. nincs nagy meleg a lakásban, 21-22 fok, és van rendesen szellőztetve is. Csak épp társasház, alul-felül lakások, így azok is fűtenek.

2012. febr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!