Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen hidegben is kiviszitek...

Ilyen hidegben is kiviszitek 1 éves babátokat?

Figyelt kérdés
Mit adtok rá? Játszótérre lehet menni?
2012. jan. 31. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát játszotérre nme megyün csak a közeli boltba majd délután ..fél egy órára

17 hós de holnap kb csak 20 percre mert dermesztő hideg lesz

2012. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Holnap muszáj elvinnem védőnőhöz (20 perces út oda). De egyébként ilyen hidegben nekem nincs kedvem kimenni. Ártani nem ártasz vele, ha kiviszed!
2012. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi az hogy! Csak kint hajlandó aludni a babakocsiba, nappal máshogy nem, most 15 hónapos. De kimegyünk az udvarra is játszani nem akar bejönni imád kint elszaladgálni,sír ha be kell menni, de azért hamar megnyugszik. Mindig jól felöltöztetem,ha - van akkor plusz overál, ha hideg van de +, akkor csak egy vastagabb nadrág, de mindig van alatta harisnyanadrág is. Meg felül is a hosszúujjú badyn van egy vékonyabb egy vastagabb pulcsi és úgy a télikabát. Boldog amikor vesszük a sapkát sálat,mert tudja mehet ki. Így pont jó neki, szinte mindig kellemes meleg a kis keze. Ha kint alszik ráadom a kesztyűt és persze betakarom egy jó vastag pléddel. Kint alszik 2-2és fél órát, bent el sem hajlandó aludni. Általában jó kedvűen ébred! A játszótérrel még várunk tavaszig, de már nagyon várom a tavaszt mert hintázni is imád!
2012. jan. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

miért nem vinném ki neki is jó a friss levegő :-)

játszóhoz még kicsi de sétálni ide oda menni vásárolni stb...teljesen okés az idő

meleg ruha és kész :-)

ha hidegebb van akkor zsákba teszem mint ezen a héten

de ha jobb az idő akkor elég a csizma és a overall (persze kap sapit és kesztyűt )

2012. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3. válaszoló voltam ja azt kifelejtettem, hogy kb. 20 percet szoktunk kint lenni, max. fél óra.
2012. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Persze, kiviszem. Délelőtt csak a teraszon voltunk 10 percet, amikor hazajöttünk a dokitól. De délután kimegyünk egy fél órára. Annyi elég neki, hogy jó kedve legyen. :)
2012. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nálatok hány fok van? Nálunk +3 körül, ez nem hideg egyáltalán, ugyanúgy kimegyünk, mint korábban.
2012. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Itt -6 fok van, ma nem megyünk ki, így is tüsszög.
2012. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
4 hónapos és minden nap kint van fél-1 órát az erkélyen.Általában odasüt a nap és jól fel van öltöztetve és betakarva 2 takaróval + teszek egy plédet alá. Csak ott alszik napközben. Eddig semmi baj nem volt belőle. Gondolom te sem szívesen vagy bezárva egész nap. Mindkettőtöknek kell a friss levegő.
2012. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi holnap leszünk 6 hetesek és szinte minden nap kint vagyunk,1 órát.Bundazsák,thermozsák,pléd,lábzsák.Nagyon élvezi,alszik ,nézelődik.Már 3 hetes korától sétálunk vele a levegőn.Nem árt neki,és én sem vagyok egész nap bezárva.:)
2012. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!