Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtörtént, amiről azt hittem,...

Megtörtént, amiről azt hittem, hogy nem történhet meg?

Figyelt kérdés
Ma reggel a 8 hónapos kisfiam legurult az ágyról, kb 40 cm-ről esett le, hasra, és a kezével tompított. Azonnal felkaptam, kb fél percig sírt utána játszott tovább. Az óta is minden rendben van, játszik, gagyog, nevetgél, csibészkedik, nem hiszem, hogy lenne valami baja. De olyan rosszul érzem magamat, hogy nem figyeltem eléggé, pedig csak 1 pillanatra fordultam el.
2012. febr. 3. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj,megesik az ilyen :)

A fejét nem ütötte be,de azért figyeld.Ha aluszékony lesz,vagy rókázni kezdene,vidd be az orvoshoz.

A picik nagyon sokat esnek,míg felnőnek.Nem fájlalja a pociját sem,akkor meg tényleg ne aggódj.

2012. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az első és utolsó, akinek a gyereke leesik az ágyról.

Máskor jobban figyelsz, emiatt ne legyen lelkiismeretfurdalásod!

2012. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ilyen sajnos elő fog fordulni még sokszor. Mármint, hogy megüti magát.

Az én kisfiam 7 hónapos, de egy párszor már beverte a fejét a radiátorba, egye meg, úgy sajnálom én is olyankor, dehát aki mászkál, annak ezzel számolni kell:)

2012. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is azt gondoltam, hogy velem ez nem történhet meg, de sajnos én is így jártam, és nagyon sokáig szarul éreztem magam emiatt.

Nincs semmi baja, ne félj, de azért figyeld. Most már biztos jobban fogsz figyelni, saját példámból tudom. :(

Én, most már ha csak egy pillanatra fordulok is el, akkor is beteszem a kiságyba.

2012. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ember ilyenkor mindig magát hibáztatja és nem is lehet azt mondani, hogy egyáltalán nem vagyunk hibásak hiszen mi vagyunk a szülők, nekünk kell jobban figyelni, egy lépéssel mindig a gyerek előtt járni...az én kislányom a babakocsiból zuhant ki a fejére, 6 hónaposan :-( semmi baja nem lett hálisten. Szerintem ilyen mindenhol előfordul, aki ma még azt gondolja hogy ez nála tutira nem fog megtörténni, na az fog a legnagyobbat koppanni sajnos mert tényleg mindenkivel megesik :-( ne aggódj, nem lesz semmi baja ha azonnal felsírt és nem fog hányni és nem lesz aluszékony.
2012. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Szinte minden gyerek leesik az ágyról. Ezt a doktornőm mondta amikor mondtam neki, hogy mi történt a lányommal. Ha magasabbról esik le, mint amekkora a gyerek akkor akkor is el kell vinni dokihoz ha látszólag nincs baj, de nálatok nem így volt, így ha nincs baj megnyugodhatsz. Egyébként ha hiszed ha nem nekem a 2. gyerekem is leesett az ágyról. Sőt pár hónapja a 4 éves nagy is. Mondtam is neki, hogy na ezt nem gondoltam volna :)
2012. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam kétszer esett le úgy az ágyról, hogy ott ültünk mellette, szerencsére az ijedtségen kívül nem lett semmi baja. Sőt egyszer a kiságyból is kiesett. Ne aggódj, csak figyeld Őt.
2012. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem aluszékony, és nem is hányt. Minden olyan mint eddig, a hasát nem fájlalja, feje pedig szerintem nem jutott el a földig.
2012. febr. 3. 10:21
 9/11 anonim ***** válasza:

szia.Ne aggodj en annak idejen olyan "buszke" voltam hogy az en gyerekem nem esett le az agyrol,aztan ra par napra sikerult neki.Nem magasrol kb 20centirol, akkor volt 6honapos.Semmi baja nem lett az orrat utotte be,nehez volt megnyugtatni,nagyon megijedt de komoly baja nem lett.

figyelj az elozoleg felsorolt "tunetekre",egyebkent azt mondjak ha azonnal felsir komoly baj nem lehet.

2012. febr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan gyerek,aki ne pottyanna le legalább egyszer az ágyról. Nyugodj meg,semmi baja nem lesz. Az én fiam majdnem 5hónaposan gurult le és persze "csak egy pillanatra" nem figyeltem rá. De fog még érdekes dolgokat produkálni..
2012. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!