Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtörtént, amiről azt hittem,...

Megtörtént, amiről azt hittem, hogy nem történhet meg?

Figyelt kérdés
Ma reggel a 8 hónapos kisfiam legurult az ágyról, kb 40 cm-ről esett le, hasra, és a kezével tompított. Azonnal felkaptam, kb fél percig sírt utána játszott tovább. Az óta is minden rendben van, játszik, gagyog, nevetgél, csibészkedik, nem hiszem, hogy lenne valami baja. De olyan rosszul érzem magamat, hogy nem figyeltem eléggé, pedig csak 1 pillanatra fordultam el.
2012. febr. 3. 10:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
1 hónapja beszélgettem a védőnőmmel,és mondta,h sajnos az anyukák előbb-utóbb bevallják,h ejtették már le a gyermeküket az ágyról. Erre mondtam neki,h szerencsére velünk ilyen még nem történt. El is meséltem a férjemnek. Pár napra rá,letettem a lányomat a kanapéra hasra (amióta forog,soha nem tettem erre a kanapéra,mindig a mellette lévő szivacsra,mert nem gondoltam,h ennyi idő alatt bármi is megtörténhet), és odanyúltam a dohányzóasztalon lévő Vigantolért,ez kb. egy karnyújtásnyi távolság. Amikor visszanéztem a lányom már a földön lévő 5 cm-es szivacson hasalt és ordított. Felkaptam és vittem a férjem felé,h leejtettem a gyereket és sírtam. A feje nem ért le,semmi baja nem volt,csak megijedtünk mindketten. Olyan lelki ismeret furdalásom volt,mint soha. 7 és fél hós a lánykám :)
2012. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!