Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cseppmentes itatópohár?

Cseppmentes itatópohár?

Figyelt kérdés
Vettem egy Aventes cseppmentes itatópoharat. Selejteset fogtam ki? Azt írják, hogy nem folyik ha a baba nem szívja. Ebből ennek ellenére öntöm. A kislányom meg csak fulladozik tőle. vegyek rá másik fejet mert rosszat fogtam ki? Akinek van ilyen az írja meg, hogy ténylegesen működik-e vagy sem. A kislányom szereti a szentkirályi rostos baracklevét és ahoz van szükségem itatóra, mert már elegem van hogy a kis 2 dl-es több mint 300 ftos kis innivalónak több mint a fele össze-vissza pocsol mindent de inni nem tudja...
2012. febr. 3. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom milyen típus pontosan, amit vettél, a miénkben amikor lecsavarod a kupakot, akkor belül meg kell fordítani egy kis műanyag alkatrészt, szelepet, és akkor nem folyik, csak ha szívja
2012. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
óó de buta vagyok! én azt hittem az egy zár és kivettem..:O remélem nem dobtam ki. Nagyon kösziii...jézusom...de béna vagyok:$ kipróbálom...
2012. febr. 3. 10:40
 3/8 anonim ***** válasza:

A miénk tényleg nem csöpög és 6 hónapos kora óta abból isik a kisfiam.

Viszont az átlátszó kerek tömítés tényleg kell bele :)

2012. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mienk úgy is csöpögött, de nekünk az oldalán--->kuka lett a vége. Nem jók az avent cseppmentes poharak
2012. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk először az avent tanulópohár volt, ez annyit jelent, hogy cumi is van hozzá meg szilikon itatócsőr is, nemrég vettem kemény csőrös varázsitatót, egyik sem csöpö és nagyon elégedett vagyok velük. Volt más fajtájú is, egy nüby, annak nincsen külön szelepe, maga a szilikon csőr olyan, hogy csak akkor jön, ha szívják, azt hiszem ilyen a dm saját márkása is, na ilyet ne vegyél, belülről van benne több apróbb mélyedés amiben pang az inni, bepenészedik és csak fülpiszkával lehet kitisztítani. Az aventesnek pedig csak óvatosan megemeled a szilikon szelepét és alatta illetve a csőrt egy cumimosó kefével pikk pakk kitisztítod. Sajnos a szelep, amit kivettél valószínűleg elszakadt, nem hiszem, higy vissza tudod tenni, akkor vegyél másik csőrt. Azt Avent itatóbol egyetlen módon folyhat ki a folyadék, akkor ha a baba nem itta meg csak átszívta a szelep és a csőr közé, ez nem jellemző és kis mennyiségről van szó. Ha nem tudod visszarakni a szelepet, ezt a csőrt ne dobd ki, jó lesz később, amikor a pohárból való ivást tanulja és azt, hogy attól függ mennyi jön, hogy mennyire dönti meg az itatót. Őszi tén mondom, szerintem az Avent a legjobb, ha nem próbáltam volna mást is nem nyilatkoznék és én nem hagyok fél napig az itatóban semmit szóval nem azért penészedett be.
2012. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerencsére a sterilizálóba raktam bele a szilikonizét és el sem szakadt:D Azt hittem hogy olyan zár ha úton viszem, hogy ne folyjon ki. Nagyon köszi szuperül működik. Nálunk minden aventes termék és én is nagyon szeretem. Ami a legjobb, hogy mindent legószerűen variálni lehet. Ennek is a fülét az összes cumisüvegére rá tudom tenni. Nagyon szuper mindene. Bennem nem merült fel, hogy eleve rossz lenne mert minden terméke amit árulak (bébiőrön kívül) mostmár megvan. Többször bebizonyította nekem, hogy jó minőségű. Így úgy gondoltam, max épp selejtes darabot foghattam ki. De nem:D egyszerűen lusta voltam a kis papírkán megnézni az ábrát ami mutatja, hogy kell a kis szilikondarab...

Köszi a segítséget!

2012. febr. 3. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg mégis elkezdene csöpögni, akkor én a Tommee Tippee csőröst tudom ajánlani! Tutira nem csöpög!
2012. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de tökéletes ez is:) Mivel tényleg mindenünk aventes így ennél maradok mkindenképp és veszek még belőle párat. Tetszik, hogy a füleket átrakhatom a cumisüvegekre. Mi meg tápszeresek vagyunk és rengeteg cumisüvegünk van (mind aventes). Szerintem az bele se férne a cumisüvegmelegítőbe mert másabb az üvegei alakja...(sokkal ducibb és alacsonyabb).
2012. febr. 4. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!