Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik Külön főznek? Ti mindig...

Akik Külön főznek? Ti mindig ugyanazt az edényt használjátok ha külön főztök a babátoknak?

Figyelt kérdés
Múltkor nálam volt anyum és nagyim! Mondtam nekik hogy mindig ebbe főzök..! Ők meg azt mondták hogy nagyon egészségesen tartom azt a gyereket! Nagyim benyomta hogy nála még a tyúkszart is megfogja enni ez a gyerek ha nem figyel majd oda! Mondom szép...! Valszeg dédinél nem nyaral majd a gyerek :D
2012. febr. 3. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Hát értelem szerűen a kis méretűeket, mert hogy nem egy nagy mennyiség, és annyira sok kis lábosom nincs. De hogy épp melyiket? Amelyik tiszta.

Nincs külön "babalábosom" ha így érted. :o) Tyúkszart én se adnék direktbe! :D

2012. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D
2012. febr. 3. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is 2 pici edényem van és mindig abban főzök neki. Miért tartanék olyan sok apró edényt? :)) Vagy főzzek neki a mi 4 literesünkben? :D Jól csinálod!
2012. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk sincs külön edény, amibe csak neki főzök, bár nagyjából ugyanazt a három-négy edényt szoktam használni, de csak a mérete miatt, mert azok a legkisebbek, és nagyobbra még nincs szükség. De nem mosogatom külön, vagy ilyesmi, és volt már, hogy főztem benne magunknak is valamit.
2012. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk mindegyik tiszta annyira hogy lehet benne a bébinek fözni. Eszembe se jutott másik lábost venni neki. Egyik sem rozsdás vagy ilyesmi. èn kb 1 éves koráig külön föztem neki.


Tyúkszart nem ad az ember a gyereknek, de nem tudod megtiltani hogy ilyeneket ne vegyen a szájába, pl homok, föld, tyúkszar. persze figyelsz és van esélyed megóvni töle, de ahol tyúk van a 1,5-2 gyerekek gyakran elöfordul hogy megkostólja. Habár ugye ezek tuán fujjogsz meg megijedsz így többet nem akarja majd. Nálunk nincs tyúk így nehéz lesz, de apukámnak van és sokszor kiszökik 1-1 a fübe és oda piszkít amit senki nem lát, majd a gyerek megnézi mi az a csokipuding a füben. Hiába vgy ott, csak egy pillanatra nézel jobbra már a szájában is van. ezért kell figyelni éles, szúros tárgyak egy pillantara se legyen elötte.

2012. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csokipuding :D :D Ez nagyon tetszett! Valszeg nálam is lehetne mindbe főzni csak erre esett a választ a mérete miatt (de nem új, régen tojás főzőnek használtam) De az utolsó az nagyon tetszett :) Köszönöm mindenkinek ment a zöld kéz! Szép napot csajok :D
2012. febr. 3. 12:57
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem van 1 kis edényem, mindig abba szoktam neki főzni, viszont ha valami apróságot kell nekünk főzni, van hogy abba teszem.
2012. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem használok neki külön edényt én sem. A legkisebbe főzök neki, de van, hogy magamnak is abban főzöm a tojást meg a virslit stb. Természetesen normálisan el van mosogatva mindig. Nem hiszem, hogy szükség lenne külön baba-edényekre.
2012. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát pedig a dédid igazat mondott!:-) Én is külön főztem nagyon sokáig, külön edénybe és marhára odafigyeltem az étkezésére, de a dédinél tényleg megette a tyúkszart!:-)
2012. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem használtam külön edényt mikor még külön főztem, csak kis méretűt.


De én ETTEM tyúkszart kiskoromban vidéken, valahogy bemásztam a tyúk ólba...:D

És nem lett semmi bajom, bár direktbe én sem engedném fiamnak:)

2012. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!